2737
2739
عنوان

مادرم خیلی شلخته هست

247 بازدید | 25 پست

مادر شوهر و پدر شوهرمم مسخره اش میکنن همیشه خونه اش نامرتبه جا نیس حتی بشینه آشغاله ظرف ها یه هفته هست نشده یدونه قاشق تمیز پیدا نمیشه میگم ماما مسخره ات میکنن تمیز کن میگه حالو حوصله ندارم پدرت عصابتو داغون میکنه منم بچه کوچیک دارم و گرنه کارهاشو میکردم

تاریخ کاربریم تاریخ تولدم نیست غیر از استارتر هم کسی ریپم نزنه حوصله بحث ندارم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
شما باید دهن اون کسی که خانواده ت رو مسخره میکنه جر بدی نه اینکه بیای به مادرت انتقال بدی!اونم وقتی ...

خب چی میگفتم وقتی میبینم اینجوریه بگم دردغ میگید؟

منم  مثل مادرتم

وای چجور تحمل میکنی؟

بانو_کورد سابقم.  ۱۷ بار تعلیقی بی دلیل شب میخوابم صبح بیدار میشم میبینم تعلیق شدم😅                               نی نی سایت جاییه که میتونی خودت باشی با همه بدی هات با همه خوبی هات و من اینجا اندازه صدسال تجربه کسب کردم.                                                                                                                                          

مادرشوهرمنم همینجوره و ب شدت تنبله شوهرم نداره

خودشم دل نمیده ب کارولی ب بقیه ربطی نداره ک کی تو خونش چیکار میکنه و چجوری میگرده 

اگ خانواده شوهرت با مادرت اینا رفت امد میکنن قبل رفتنشون زنگ بزن دوربرشو تمیز کنه 

2740
چه ربطی به پدر شوهرت مادر شوهرت داره، مامانت احتمالا افسردگی داره

چندین  ساله اینجوریه

مادرشوهرمنم همینجوره و ب شدت تنبله شوهرم نداره خودشم دل نمیده ب کارولی ب بقیه ربطی نداره ک کی تو خو ...

مادر و پدر شوهرم بدون خبر میام یهویی میبینی آیفون میزنن

بچتو بده دست مادرت تمیز کن

در جواب پدرشوهر مادرشوهرتم بگو والا خونه زندگی خودشونه بمن ربطی نداره حتما همینجوری راحتن چهار دیواری اختیاری نزار روشون باز شه همه چی بگن حتی حرفشون درست باشه بازم باید رودربایسی کنن و نیان تو روت بگن

بانو_کورد سابقم.  ۱۷ بار تعلیقی بی دلیل شب میخوابم صبح بیدار میشم میبینم تعلیق شدم😅                               نی نی سایت جاییه که میتونی خودت باشی با همه بدی هات با همه خوبی هات و من اینجا اندازه صدسال تجربه کسب کردم.                                                                                                                                          
بقدری بدنم سنگینه استخوان درد دارم. اصلا مورچه دورم حمع میشه  شما جطوری سنگینی بدنتونو تحمل می ...

🤐🤐ببین بلند شو شروع کن و حرف بدنتو گوش نده

اونوقت میبینی اندازه ی پر کاه سبکی و پر از حس خوب

من ۲۴ ساعت ۸ ساعتشو خوابم بقیش در حال کار و جنب و جوش کیف میکنم اینجوری۰😍😃

بچتو بده دست مادرت تمیز کن در جواب پدرشوهر مادرشوهرتم بگو والا خونه زندگی خودشونه بمن ربطی نداره حت ...

نمی مونه که بچم از صبح تا شب دنبال بچه ام هستم یه لقمه نون بخوره کارم فقط رسیدن به غذای بچم هست حتی شامم شوهرم میاد میزاره چون بچه ام نمیزاره یه دیقه زمین میزاره خودشو میکشه فقط بغل خوابش کمه