2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بعد اینکه، موها حتما کامل باید بزنیمشون؟؟ اخه شاید بعضی جاها از ریشه بیرون اومده باشه، حواسمون نباشه ...

لیزر کاربردی میری ؟

باید موهارو شب قبل بزنی و صاف کنی

چپه تراش کن که کامل بره

روی انگشتاتم بزن

اصلا از مام و مرطوب کننده و خلاصه این چیزا استفاده نکن

از همان دست که دادی به تو بر خواهد گشت      جگر خون شده ام خون جگرت خواهد کرد 💔🥀
2738
خواهش میکنم گلم جلسه ای چند میری ؟

والا خاسم توتال بادی برم ۵۰۰،،، واس بکینی و زگیل و اینا ترسیدم، گفتم اونجاعو برم دستگاه از راه دور

ولی پا کامل دست کامل و زیر بغل، جلسه ای۵۰۰

والا خاسم توتال بادی برم ۵۰۰،،، واس بکینی و زگیل و اینا ترسیدم، گفتم اونجاعو برم دستگاه از راه دور ...

آهان برای دست و پا دستگاه رولی میری ؟

از همان دست که دادی به تو بر خواهد گشت      جگر خون شده ام خون جگرت خواهد کرد 💔🥀
ارع اشنایدرپلاس

من برا بیکینی و زیر بغل هم رولیه

تا حالا مشکلی نداشتم خدارو شکر

جلو خودم سلفونشو عوض می‌کنه

منتها اون رول که زیرم پهن می‌کنه خیلی نازکه من با خودم ملافه میبرم میندازم زیرم

از نظر شرعی هم راستش بهش گفتم اون گفت چون دستگاه سنگینه نمیشه بدم خودت 

یه نفر از دستش افتاد و شکست ولی یه دستگاه شاتی داریم تعمیر بشه اونو میدم بهت بیکینی رو خودت بزنی 

من برا بیکینی و زیر بغل هم رولیه تا حالا مشکلی نداشتم خدارو شکر جلو خودم سلفونشو عوض می‌کنه منتها ...

اره اینم سلفون میکشه، 

ولی من خودم حساسم، رولی نباشه بهتره

از نظر شرعی فک نکنم مشکلی باشه خب لونم محرمه، همجنسه

اره اینم سلفون میکشه،  ولی من خودم حساسم، رولی نباشه بهتره از نظر شرعی فک نکنم مشکلی باشه خب ...

وای من از حرم پرسیدم تو یه تایپیک تو کاربری قبلیم گفتم خیلیا اعتراض کردن 🤦🏼‍♀️🥴

بیخیال من خودمم رفتم با اینکه حکمش رو میدونستم

2706