2733
2734
عنوان

مخلص همه

954 بازدید | 32 پست

پول لازمم واسه خرید خونه. 

دوتا ماشین دارم. پارس ،،tu5و ۲۰۷. کدوم نگه دارم کدوم بفروشم

آینده ای ساختم. که گذشته ام. جلوش زانو زد                                                                                            از صفر شروع کردم. حالا یکی بیاد صفر هاش بشمره

۲۰۷ نگه دار

چاق و چله نیستم🦖                                                            ما فقط یکبار زندگی نمیکنیم... ما هر روز زندگی می کنیم🌱 اما فقط یکبار می‌میریم!                                                                     بیا زندگی کردنو به خودمون سخت نگیریم، بیا آروم تو ذهنمون تو قلبمون از زندگی لذت ببریم❤️‍🩹
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

[QUOTE=335736059]۲۰۷ ب درد نمیخوره  همون بهتر بفروشیش   پدر ادمو درمیاره[/QUOT من عاشقشمممم. 

آینده ای ساختم. که گذشته ام. جلوش زانو زد                                                                                            از صفر شروع کردم. حالا یکی بیاد صفر هاش بشمره

قطعا ۲۰۷ رو نگه دار 

خانمهای متاهل و مادران پسرهای جوان از زیبایی ، کمالات ، اشپزی و ......هیچ زنی جلوی همسر و پسرتون تعریف نکنین به خصوص خانمهای متاهل همسر شما جذب تعریف جنس مخالف می شوند و ضررش توی زندکی خودتون هست ....مادران هم تعریف نکنین چون پسرتان از همان ابتدا حس ازاد بودن راجع به این مسئلع پیدا می کنن .....با تشکر از شما عزیزان🌻🌻🌻
2738
پارسو نگه دار

نمیدونم چرا اصلا با پارس حال نمیکنم

۲۰۷و نگه دار پارسو بفروش البته بستگی به علاقه خودتم داره

عاشق ۲۰۷

نمیدونم چرا اصلا با پارس حال نمیکنم

پارس پول نقده هر موقع بخوای میتونی بفروشی و درجا میخرن

بازم هر جور خودت میدونی اگه 207 دوس داری نگهش دار

گیر کردم تو شبی که٫٫٫٫گفتی باید جدا شیم٫٫٫٫چشامو وا میکنم میبندم٫٫٫٫پیشم شاید تو باشی°°°عضو گروه قرمز مانکن های زیبا❤️وزن اولیه ۸۸ ... وزن هدف 60🔒:)
2706