2737
2739
عنوان

مخلص همه

768 بازدید | 32 پست

پول لازمم واسه خرید خونه. 

دوتا ماشین دارم. پارس ،،tu5و ۲۰۷. کدوم نگه دارم کدوم بفروشم

آینده ای ساختم. که گذشته ام. جلوش زانو زد                                                                                            از صفر شروع کردم. حالا یکی بیاد صفر هاش بشمره

۲۰۷ نگه دار

چاق و چله نیستم🦖                                                            ما فقط یکبار زندگی نمیکنیم... ما هر روز زندگی می کنیم🌱 اما فقط یکبار می‌میریم!                                                                     بیا زندگی کردنو به خودمون سخت نگیریم، بیا آروم تو ذهنمون تو قلبمون از زندگی لذت ببریم❤️‍🩹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

[QUOTE=335736059]۲۰۷ ب درد نمیخوره  همون بهتر بفروشیش   پدر ادمو درمیاره[/QUOT من عاشقشمممم. 

آینده ای ساختم. که گذشته ام. جلوش زانو زد                                                                                            از صفر شروع کردم. حالا یکی بیاد صفر هاش بشمره

قطعا ۲۰۷ رو نگه دار 

رنگ لباس سه سالگیم قشنگ یادمه ابی بود لبه دوزی داشت یه ژاکت داشت ...یک کفش عسلی رنگ داشتم ....کنار خونمون یه مزرعه گندم بود....یع اقایی می اومد تو حیاطمون بلوک درست میکرد و بهمون کلوچه میداد همه اینها رو یادمه همسایمون یک گربه داشت میرفت تو کمد ولی یادم نیست همین چنددقیقه پیش سوزنی که رو باهاش دکمه دوخته بودمو کجا گذاشتم 😐😐😐واقعا چرا 🤔🤔🤔
2740
پارسو نگه دار

نمیدونم چرا اصلا با پارس حال نمیکنم

پارسو نگهدار

من گذشتم که به تقدیر خودم تکیه کنم... 🌱درسرم جنگ های بسیاری ست وتنها کشته اش منم... 🌀                                تقاص دل کشی هایه آدم توهمین دنیاست،، بزار مارو بسوزونن جهنم تو همین دنیاست... 🫧
۲۰۷و نگه دار پارسو بفروش البته بستگی به علاقه خودتم داره

عاشق ۲۰۷

نمیدونم چرا اصلا با پارس حال نمیکنم

پارس پول نقده هر موقع بخوای میتونی بفروشی و درجا میخرن

بازم هر جور خودت میدونی اگه 207 دوس داری نگهش دار

فقط 3 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولدمهههههه❤️🤤😎اولین باره انقد ذوق دارم فک کنم امسال برام ری....