2733
2739
عنوان

کاش پونزده سالگی ازدواج میکردم ...

| مشاهده متن کامل بحث + 3275 بازدید | 145 پست
منم دیر ازدواج کردم دردسرام خیلی خیلییییییییییی زییییاااد شد الان پشیمونم زودتر ازدواج نکردم.دیر ازد ...

هعی چی بگم آخه 

اگه ام زود ازدواج کنیم میگیم جوونی نکردیم 

می‌دونم  کلا زندگی اینطوریه همیشه میگی کاش فلان کار میکردم  همش حسرته

دقیقا هیچوقت از چیزی راضی نیستیم 

وقتی بچه این میگیم کاشکی بزرگ شیم

وقتی بزرگ شدیم میگیم کاشکی بچه می‌شدیم 

کل دنیا همین حسرت هاست که باید بی توجه رد شد ازش

با فکر کردن و حرص خوردن و سرزنش خودت چیزی درست نمیشه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

۱۵سالگی؟ فکر میکنی اصلا خوب نیس از یه دنیا پا ب یه دنیا دیگه بزاری باز تو دهه بیست سالگی خیلی عالی ت ...

می‌دونم 

ولی الانم گیر کردم 

گاهی میگم اگه اون موقع ازدواج میکردم درگیر این عشق کوفتی نمیشدم اون موقع اصن نمیدونستم عشق چیه😃

2731

مگه از کی درگیر این رابطه‌ای که میگی کاش 15 سالگی ازدواج می‌کردم

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 
2738

اگه ۱۵ سالگی ازدواج میکردی الان طلاقم گرفته بودی😁 چون از نظر ما بچه ۱۵ ساله عقل نداره شریک زندگی انتخاب کنه یه حساب بانکی نمیتونه باز کنه شوهر کردن سختتر از باز کردن حساب بانکیه خلاصه😁

بعضی آدما مثل دندون عقلن! شاید با حذفشون یک دفعه درد زیادی رو تحمل کنی؛ اما باید حذفشون کنی و ازشون بگذری تا مجبور نباشی مدام یه درد تدریجی رو تحمل کنی...
می‌دونم  ولی الانم گیر کردم  گاهی میگم اگه اون موقع ازدواج میکردم درگیر این عشق کوفتی نم ...

اگه ادمت نیست یا نمیتونی رابطه جدی داشته باشی که باهاش ازدواج کنی خودتو درگیرش نکن به کیسای جدیت فکر کن و از خدا بخاه یه ادم درست و عشق درست نصیبت کنه 

🌙

من تو۱۵سالگی ازدواج کردم.چرافکرمیکنین توبهترین لحزات عمردرگیرخانواده شوهرشدن خوبه؟من اگه برگردم به گذشته همون لحضه که مامانم باباموراضی میکنه تاشوهرم بده باهمه احترام ودوستداشتنی که نسبت بهش دارم .......😡😡😡

اگر اونموقع ازدواج میکردین الان تاپیک میزدین که به خاطر  طرز تفکر پوسیده خانواده قربانی کودک ه ...

آره دقیقا خودمم می‌دونم😂

از این لحاظ میگم که درگیر عشق نمی‌شدم اون موقع اصن نمیدونستم چی چی هه

2706