2733
2739
عنوان

کاش پونزده سالگی ازدواج میکردم ...

| مشاهده متن کامل بحث + 3275 بازدید | 145 پست
الهی عزیزم🥲🥲‌ اطرافیانت واقعا سمی بودن🥲 از خدا میخوام یه نی نی سالم بهت بده که همه ناراحت ...

من ۲۸ازدواج کردم عقدمم ۲.۵طول کشید خیلی عقد طولانی بده.

۲۴خوبه گلم اما موقعیت خوب بود ازدواج کن

برای مامان شدنم صلوات میدی💔تلاش برای داشتن حس مادری وزن فعلی۶۱. وزن هدف ۵۵(بخاطرpcoبودنم وزنم کم نمیشه و زیادتر میشه!!)خدایا از کنایه ها خسته ام.یک واژنیسموسی درمان شده.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم سونو و... که میگی سالم نیس یعنی تنبلی تخمدان منظورته؟؟؟؟ اخه من دیدم با وجود تنبلی هم بار ...

😘

برای مامان شدنم صلوات میدی💔تلاش برای داشتن حس مادری وزن فعلی۶۱. وزن هدف ۵۵(بخاطرpcoبودنم وزنم کم نمیشه و زیادتر میشه!!)خدایا از کنایه ها خسته ام.یک واژنیسموسی درمان شده.
خدا حفظش کنه فک‌کن من تو سن ۳۳ سالگی عروسی کردم بنظرت باید زود بچه دار بشم؟

اره دیگه بعد یه سال حامله بشی ۳۴ ۳۵ بچت دنیا میاد انشاءالله البته اگه یدونه بخوای بچه دوتا بخوای باید همون اوایل حامله بشی تا ۳۵ ۳۶ هردوتارم دنیا بیاری دیر نشه...من خودم چون همزمان باخواهر شوهرم عقد بودیم دیگه صبر کردیم اونا عروسی بگیرن بعد ما چون براش جهیزیه میگرفتن ۴سال تو عقد بودن...براهمین یکسال وتیم عقد موندیم بعدم ۹ماه بعد عروسیم خانواده ی شوهرم وشوهرم باهم سر سهم دعواشون شد من اومدم پنج ماه خونه بابام موندم بعدش خونه خریدیم تا برم دوباره خونم ویکسالم اینجوری وقت تلف شد براهمین من ۳۸بچه دار شدم ...البته من فقط یدونه میخواستم بچه برام مهم نبود مشکلیم ندارم خداروشکر

2731
اره دیگه بعد یه سال حامله بشی ۳۴ ۳۵ بچت دنیا میاد انشاءالله البته اگه یدونه بخوای بچه دوتا بخوای بای ...

خب پس خیلی نگران نباشم

بیشتر نگران این فاصله سنی با بچه هستم و خب حوصله و انرژی با بالا رفتن سن کمتر میشه

یه روزی ام تو کوچه ما عروسی میشه...🌱
من چهار سال و چند ماه😢😢 الآنم دعوامون شده قهر شدیدیم😢 می‌دونم نمیاد برا آشتی ام😢

روزای قشنگ جوانی تونو  باآدمایی که فقط باعث رنجش شما میشن الکی تلف نکنین. من الان حسرت اون روزا رو میخورم که دلبستگی بی هدف منو از خیلی هدفهای خوب درآینده دور کرد...شاید چندماه اول جدایی خیلی سخت باشه ولی بعدا عادت میکنین. رها کنین ادمایی که اصلا درکتون نمیکنن و بهتون حس ارامش نمیدن. عشق واقعی باید بهت ارامش وشادی بده ،درغیراینصورت اون عشق نیس. خودتونو گول نزنید..رهاش کن اگه غیر اینه

خب پس خیلی نگران نباشم بیشتر نگران این فاصله سنی با بچه هستم و خب حوصله و انرژی با بالا رفتن سن کمت ...

نه بابا نگران نباش ....اونام فقط حرفه فاصله ی سنی ...من که نشکلی ندارم بیشترم نسبت به کسایی که ۲۰ساله یا ۲۵ ساله هستن حوصله ام زیاد برای بچه بزرگ کردن خیلیم بیشتر درک میکنم بچه رو 

2740
نه بابا نگران نباش ....اونام فقط حرفه فاصله ی سنی ...من که نشکلی ندارم بیشترم نسبت به کسایی که ۲۰سال ...

چه خوب

من خودم روحیم خوبه و کودک درونم خیلی زندست

یه روزی ام تو کوچه ما عروسی میشه...🌱