2733
2734
عنوان

شکم بعد از زایمان

| مشاهده متن کامل بحث + 312 بازدید | 35 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

شیردهی بعضیارو لاغر میکنه همه رو نه من خودم کلا دوماه شیر دادم بعد زایمانم موقع ترخیص ۷۶ بودم بعد دوماه ۹۰ کیلو شده بودم بس بیخودی میخوردم بچمم شیرخشکم میخورد دیگه سینمو نگرفت الان نزدیک یماهه رژیمم فعلا ۵ کیلو کم شدم قبل بارداریم ۶۰ بودم

پسر قشنگم با امدنت زندگی مامان رنگ و بوی بهشت گرفت🩵
یعنی چه کالری شماری چجوری منم با او تو گوشیم ده دقیقه ورزش میکنم ولی زیاد میخورم خودم متوجه نمیشم ول ...

معده انعطاف پذیره هر چی بیشتر بخوری بزرگتر میشه هر چی کمتر بخوری کوچیک میشه اگه رژیم بگیری معدت کوچیکتر میشه؛کالری شماری یعنی به اندازه نیازت برای لاغر شدن روزانه کالری مصرف کنی میتونی از برنامه های مانکن و کرفس یا زیره استفاده کنی تو اپ بازار دانلود کن؛من خودم اینجا با بچه ها پیش رفتم یه تاپیک هست مانکن های زیبا میتونی از خزان نارنجی کمک بگیری گروهی که باشه راحتتر اراده میکنی برای لاغری

@خزان_نارنجی    

زندگی میگن برای زنده هاست اما خدایا بس که ما دنبال زندگی دویدیم بریدیم که💔هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت💔

اگ میخواستی تخت بشه باید از بارداری ی سری کارا میکردی

ولی الان رژیم بگیر برنج کامل حذف کن ب همراه شیرینی و این چیزا اگ هم خواستی باشه حداقل ماهی یکی دوبار

و بدنسازی استارت بزن زمان میبره ولی هیکلت خوب میشه

خانوم معلم سال اولی..همسر یه اقای وکیل خوش اخلاق اما عجیب صبور و حرص درار...مامان یه پسربچه چش سیاه  8-اسفند-1402روزی ک نفسم گرفتم بغلم عاشقتم پسرم   اصفانیم و عاشق اصفهان 
دیدی همش میگن بچه شیر میدی بخور ...من که به حرفشان گوش نکردم😂😂

دقیقا تازه ادم خودشم ضعف میکنه من نصف شب ضعف میکردم حالا یسره شیر نمیدادم تقریبا ۷۰ درصد شیر بچم شیر خشک بود دیگه دیدم‌با بدبختی سینه میگیره دوساعت گریه زاری کلا قطع کردم شیر خشکی کردم خودمم رژیم اگه ادامه میدادم تا اخر شیردهی ۲۰۰ کیلو اینا میشدم

پسر قشنگم با امدنت زندگی مامان رنگ و بوی بهشت گرفت🩵
اگ میخواستی تخت بشه باید از بارداری ی سری کارا میکردی  ولی الان رژیم بگیر برنج کامل حذف کن ب ه ...

من موقع بارداریم اینقدر بخیه داشتم دیگه نمی تونستم کاری کنم  بیشتر غذاهام با برنج اگه نخورم پس چی بخورم  حالا شیرینی رو میتونم حذف کنم میوه بخورم اما برنج رو فک نکنم

معده انعطاف پذیره هر چی بیشتر بخوری بزرگتر میشه هر چی کمتر بخوری کوچیک میشه اگه رژیم بگیری معدت کوچی ...

ممنون عزیزم الان میرم دانلود میکنم واقعا می‌خوام لاغر بشم الان نه می تونم راه برم ونه کاری انجام بدم از بس سنگین شدم

شیردهی بعضیارو لاغر میکنه همه رو نه من خودم کلا دوماه شیر دادم بعد زایمانم موقع ترخیص ۷۶ بودم بعد دو ...

منم بعد زایمان اینقدر وزن اضافه کردم واقعا چاقی ادمو تنبل می‌کنه هیچ کاری نمی توانم انجام بدم تو قدت کوتاهه با بلند