2737
2734
عنوان

شکم بعد از زایمان

| مشاهده متن کامل بحث + 307 بازدید | 35 پست
3کیلو کم کردی ....من 5ماهه زایمان کردم تا الان 20کیلو کم کردم ....شیر میدم در کنارش رژیم رو هم رعایت ...

آفرین واقعا معلومه اراده قوی دارید من که موقع غذا خوردن همه چیزو فراموش میکنم😂😂

ولعت به غذا بیشتر شده؟ اگه نمیتونی ریزه خوری و تنقلاب و کنار بزاری به دکتر تغذیه مراجعه کن تحت نظرش ...

اره خیلی در طول روز چندین بار میخورم زیاد صبحانه میخورم اما ناهارم شام کم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره خیلی در طول روز چندین بار میخورم زیاد صبحانه میخورم اما ناهارم شام کم 

ریزه خوریاتو کم کن نمیگم غذاتو کم کن نه اندازه بدنت خصوصا الان که بچه شیرمیدی باید اندازه باشه ولی خب اون زیر ابی رفتناتو کم کن پیاده روی برو حتما هرصبح 

🌙
2742
من موقع بارداریم اینقدر بخیه داشتم دیگه نمی تونستم کاری کنم  بیشتر غذاهام با برنج اگه نخورم پس ...

از ماه اول بارداری منظورمه هم زایمان میتونستی طبیعی بکنی و هم زایمانت درد کمتری داشت 

منم دوماه زایمان کردم وزنم ک با قبل حاملگیم فرقی نکرده بعد از اونم مثل شما اکثر غذاها برنجیه ولی من خیلی کم میخورم بیشتر مرغ خورشت و هرچی کنارش باشه

بدون نون میخورم ک شکمم برگرده 

شیرینی و میوه هم کم باید بکنی داخل روز ی دونه نهایتن دوتا سیب یا هرمیوه ای اونم یکی صبح یکی عصر

ولی اگ میخوای هیکلت خوب بشه باید ی مدت تحمل کنی تا معدت جمع بشه 

جمع بشه دیگ ازاد میشی سختیش40روز اوله بعدش خوب میشی

ولی باشگاه هم یادت نره خصوصا حرکات شکم و پهلو مغزیجات بخور زیاد هم ته دلت میگیره هم خودش ب اندازه ک بخوری لاغری میاره خصوصا بادام

انجیر و پر هلو فندوق صبح ب صبح بخور تا ظهرگرسنه نیستی و بعد باشگاه تا 2ساعت چیزی نخور سیب زمینی اب پز و تخم مرغ و مکمل هم بعدش استفاده کن حتما

اگ شوهرت حساس نیست اروم اروم جلو برو از من حساسه رو هیکل خودش تمرینم میداد زمان حاملگی الان خیلی راحتم شماهم اول کاره سخت نگیرب خودت اروم با برنامه برو جلو اوکی میشی کم کم و با استمرار ی روز انجام بدی ی رروز ن ب درد نمیخوره

خانوم معلم سال اولی..همسر یه اقای وکیل خوش اخلاق اما عجیب صبور و حرص درار...مامان یه پسربچه چش سیاه  8-اسفند-1402روزی ک نفسم گرفتم بغلم عاشقتم پسرم   اصفانیم و عاشق اصفهان