2737
2734
عنوان

شکم بعد از زایمان

297 بازدید | 35 پست

بعد از نه ماه از زایمان شکم هنوز بزرگه وزنم رفته بالا دستام و بازوهام چاق شده شکمم خیلی چاق شده چیکار کنم لاغر بشم قدمم ۱۵۸ وزنم ۶۶ کسی تجربه آیی داره

ورزش ورزش ورزش 

چ ورزشی؟

خانما هرکسی امضام رو میخونه واسم دعاکنه زندگیم درست بشه و دشمن شاد نشم دعا‌کنید رازی ک دارم برملانشه و آبروم حفظ بشه ...خدایا خودم میدونم گناهکار و خطاکارم ولی میگن تو ستارالعیوبی خودت آبروم رو حفظ کن .خطایی کردم مال گذشته بوده نادانی کردم خودت به بچه م رحم کن من عاشق شوهر و بچه و زندگیمم💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

رژیم و ورزش و اراده

زندگی میگن برای زنده هاست اما خدایا بس که ما دنبال زندگی دویدیم بریدیم که💔هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت💔
2740
نمی توانم جلوی خوردنمو بگیرم 😂😂 اراده هم صفر  چه ورزشی انجام بدم تو خونه

دیگه اگه میخوای لاغر بشی باید رژیمم کنار ورزش داشته باشی

من رژیمم کالری شماری بود ورزشم روزی دوتا نیم ساعت صبح و عصر با اپ های ورزشی تو گوشی تمرین میکردم

زندگی میگن برای زنده هاست اما خدایا بس که ما دنبال زندگی دویدیم بریدیم که💔هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت💔
مجردی ۴۸کیلو بودم به محض اینکه ازدواج کردم بعد چارماه شدم ۶۰کیلو بعد دوسال از ازدواجم شدم ۶۶کیلو&nbs ...

ولعت به غذا بیشتر شده؟ اگه نمیتونی ریزه خوری و تنقلاب و کنار بزاری به دکتر تغذیه مراجعه کن تحت نظرش باش که نتونی زیر ابی بری بعدم ورزش پیاده روی هرکدوم اوکی تری مستمر داشته باش 

🌙
دیگه اگه میخوای لاغر بشی باید رژیمم کنار ورزش داشته باشی من رژیمم کالری شماری بود ورزشم روزی دوتا ن ...

یعنی چه کالری شماری چجوری منم با او تو گوشیم ده دقیقه ورزش میکنم ولی زیاد میخورم خودم متوجه نمیشم ولی همسرم میگه خیلی میخوری اما من به اندازه ایی میخورم که سیر بشم