2733
2771
عنوان

دیروز مادر همکلاسی پسرم فوت کرده

1674 بازدید | 38 پست

الان پسرم اومد پکر بود،مادر دوستش فوت کرده،بنده خدا شب خوابیده صبح بیدار نشده،خیل ناراحت شدم شنیدم 

اگه میتونید برای شادی روحش و صبر عزیزانش صلوات بفرستید 

ممنونم

سلام ببخشید شما کاربری بودید که می‌گفتید از کرم دکتر عشقی اصفهان استفاده میکردید ؟ آیا راضی بودید؟ خیلی لطف بزرگی میکنید جواب بدید

دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ ....ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ......دانی که در این سرا چه ماند باقی ؟؟ مهر است و محبت است باقی همه هیچ.....التماس تفکر

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

من دخترم یک مقدار پوست صورتش درگیر پیسیه خیلی نگرانشم به نظرتون براش سفارش بدم؟ کورتون نداره تو کرمش ؟ دخترم ۱۴ سالشه خواب و خوراک ندارم خداشاهده

دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ ....ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ......دانی که در این سرا چه ماند باقی ؟؟ مهر است و محبت است باقی همه هیچ.....التماس تفکر
من دخترم یک مقدار پوست صورتش درگیر پیسیه خیلی نگرانشم به نظرتون براش سفارش بدم؟ کورتون نداره تو کرمش ...

فکر کنم کورتون داره،گناه داره سن حساسیه منم همین سن بودم گرفتم،به نظرم درمانش کنید هر جور که شده،یه درمان جدید هم اومده ریکالرسل ،اونم امتحان کنید

فکر کنم کورتون داره،گناه داره سن حساسیه منم همین سن بودم گرفتم،به نظرم درمانش کنید هر جور که شده،یه ...

به نظرتون همین کرم دکتر عشقی رو واسش شروع کنم؟ این کرمی که گفتید خودتون استفاده کردید؟

به نظرتون همین کرم دکتر عشقی رو واسش شروع کنم؟ این کرمی که گفتید خودتون استفاده کردید؟

بله من ده سال پیش دور چشمم کامل سفید بود با این کرم بعد سه چهار ماه خوب شد،بعد دیگه استفاده نکردم تا دوسال پیش که مجبور شدم بزنم،اگه مدام بزنه دیگه لکه ها برنمیگرده،بعد درمان هفته ای دوبار کافیه بزنه،با خود خانم دکتر مشورت کنید و بپرسید

یعنی کورتون باعث نمیشه بیشتر بشه؟ .......خدا می‌دونه چقدر الان خوشحالم که دارید جوابمو میدید و کمکم میکنید خدا خیرتون بده

بله من ده سال پیش دور چشمم کامل سفید بود با این کرم بعد سه چهار ماه خوب شد،بعد دیگه استفاده نکردم تا ...

منظورتون از کرمی که ده سال پیش استفاده کردید و راضی بودید همین کرم دکتر عشقی بوده؟

یعنی کورتون باعث نمیشه بیشتر بشه؟ .......خدا می‌دونه چقدر الان خوشحالم که دارید جوابمو میدید و کمکم ...

خواهش میکنم ،من شماره دکتر رو میدم از خودش بپرسید،نمیدونم،من آنقدر مستأصل بودم که فقط دنبال یه راه بودم واسه از بین رفتنش ،اگه بیماریش ثابته دنبال سلول درمانی برید

منظورتون از کرمی که ده سال پیش استفاده کردید و راضی بودید همین کرم دکتر عشقی بوده؟

بله ،من سی ساله مبتلا هستم ،همه راهها رو هم رفتم،اما فقط این جواب داد،البته چون بیماریم ثابت نبود دنبال سلول درمانی نرفتم،اون بهترین راهه

خواهش میکنم ،من شماره دکتر رو میدم از خودش بپرسید،نمیدونم،من آنقدر مستأصل بودم که فقط دنبال یه راه ب ...

نه ثابت نیست یک مقدار کم پیشرفت داره......مال شما دوباره بعد از ده سال عود کرد چرا دچار استرس شدید شده بودید که عود کرد؟

نه ثابت نیست یک مقدار کم پیشرفت داره......مال شما دوباره بعد از ده سال عود کرد چرا دچار استرس شدید ش ...

بالاخره ژنش تو بدنمه دیگه،مال من بعد هر بار زایمان عود کرد

بالاخره ژنش تو بدنمه دیگه،مال من بعد هر بار زایمان عود کرد

خیلی خیلی لطف کردید خدا بچه هاتون رو براتون نگه داره احتمالا همسن خودم هستید من ۴۲ سالمه .....لطف کنید شماره تماس دکتر رو برام اینجا بگذارید 

2706