2733
2739

امروز رفتم نوبت عکس کلیه گرفتم بعد گفتن همراه داشته باشی تحملتم ببر بالا گفتم مگه درد داره گفت آره سوند میزنن گفتم طول می‌کشه گفت آره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره عکس رنگی میخانه بگیرم  والا خودمم دقیق نمی‌دونم مشکل چیه فقط دکتر گفت داره از کار میوفته ن ...

من عکس انداختم

فقط بدون سوند

همراه داشتم واسه تهیه دارو و...

دخترم با سوند انجام داده

2728
من عکس انداختم فقط بدون سوند همراه داشتم واسه تهیه دارو و... دخترم با سوند انجام داده

عزیزم چقدر طول می‌کشه و اینکه درد داره بعدشم شما شب قبلش دارو خوردی چون سرچ کردم گوگل نوشته بود باید شب قبلش روغن کرچک و شربت بخوری ولی به من نگفتن

عزیزم چقدر طول می‌کشه و اینکه درد داره بعدشم شما شب قبلش دارو خوردی چون سرچ کردم گوگل نوشته بود باید ...

من آره

اما دخترم نه

درد نداشت اصلا

سوند میزارن فکر کنم یه ماده ای وارد میکنن ماده حاجب

برای تخمین عملکرد کلیه ها

من آره اما دخترم نه درد نداشت اصلا سوند میزارن فکر کنم یه ماده ای وارد میکنن ماده حاجب برای تخمی ...

ای جان انشالله که مشکل جدی نداشتیم  عزیزم شب قبلش دارو خوردین ببخشید اینقدر سوال میپرسم

ای جان انشالله که مشکل جدی نداشتیم  عزیزم شب قبلش دارو خوردین ببخشید اینقدر سوال میپرسم

ببین عزیزم عکس من با تزریق بود و بدون سوند،و ۲ شیشه کرچک خوردم

دخترم با سوند بود و هیچی قبلش نخورد

به نظرم از جایی که وقت گرفتی دقیقش سوار نکن که اشتباه پیش نری

2740