2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انقدر کرم پودر زدم دور لبم چروک شده ابرسان چی بزنم پوستم خشکه ‌.دور لبم سیاه هست گوشه لبم ضدلک ک قیمتش مناسب باشه بی زحمت معرفی بفرمایید خیلی ممنون❤❤❤❤❤

خدا در همین نزدیکی ست
جواب منم بدین لطفا میخا برم این کلینیک ها نمیدونم چ لیزر یا چ دستگاهی انتخاب کنم برای لک صورتم ک صاف ...

برو متخصص پوست 

ی مرکز بود عالی بود واسه جای جوش و لک‌و اینا آیدی اینستا شو بدم؟

کاربری دونفره رها و ماهور❤️
2731
2740
انقدر کرم پودر زدم دور لبم چروک شده ابرسان چی بزنم پوستم خشکه ‌.دور لبم سیاه هست گوشه لبم ضدلک ک قیم ...

کرم پودر استفاده نکن به جاش بی بی کرم بزن قبلشم ضد آفتاب بی رنگ لافارر 

ابرسان و مرطوب کننده بزن مثلا کلینیک

کلاژن ساز بخور حتما مثلا کوکونات

کاربری دونفره رها و ماهور❤️
 اول صورتتو بشور با شوینده یا با تونر تمیز کن بعدش ابرسان و مرطوب کننده بعد نیم ساعت هم پرایمر ...

تونر بیوآکوا سبوس برنج زدم پوستم وحشتناک می‌سوخت چی بزنم؟

پرایمر و کرم پودر ؟ معرفی میکنیشون

آره دستت درد نکنه 

خب چطوری؟؟ دستام سیاه و خشک شده  از دستام خجالت میکشم جایی میرم

هم طبیعی میشه لایه برداری کنی هم شیمیایی ک میشه کرم و اینا...

حالا طبیعیشو میگم 

یکم پودر قهوه یا شکر یا نمک دریا رو با عسل یا شامپو بدن قاطی کن یه روغن مثل روغن نارگیل بهش اضافه کن و ماساژ بده رو دستت ..این میشه لایه برداری

حالا یکم ژل اوورا با یکم روغن نارگیل و خواستی یه کپسول ویتامین ای هم بشکن توش بزن ب دستات و دستکش پلاستیکی بپوش:)

معجزست...

من همیشه جوش دارم راکوتان هم موقتی خوب کرد پوستم

الان ژل شستشو تی تری فارماسی میزنم ضدجوش دیفرین آبرسان ۷۲ساعته نیتروژنا ضدافتاب رو موندم چی بزنم برایت مکس گرفتم ولی بافتشو دوست ندارم

مارکهای آردن،مای،دکترژیلا،هیدرودرم،پرودرما،پریم،ام کیو،

شون،سان سیف،لامینین،لافارر اینارو استفاده کردم هرکدوم به یه علتی دیگه استفاده نکردم 

شما پیشنهادتون چیه

2706