2737
2739

چه سوال قشنگی واقعا یعنی چی🤔🤣

کودکان بهزیستی حق زندگی دارند و آنها سزاور چنین حقی هستند به امید روزی که دیگر در بهزیستی کودکی نباشد💔🥲🌻 دقایقی در زندگی هست که دلت برای کسی آن قدر تنگ می شود که می خواهی او را از رویاهایت بیرون بکشیو در دنیای واقعی بغلش کنی... 🫂🫂💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عشق یعنی آن نخستین حرف ها 

عشق یعنی در میان برف ها 

عشق یعنی جان من فدای اوست 

عشق یعنی هر چه دارم برای اوست 

اینو اولین مرد زندگیم تو دیت اولمون میون برف برام خوند 

۱۵سال میگذره 

نی نی یار زومه؟!.آره زومه ..آره زومه ..نی نی یار رو کاربری من همش زومه 😁😁😁

برا بعضیا یعنی حماقت

برا بعضیام یعنی سیاست 

ای ستاره ، ای ستاره ی غریب ! ما اگر ز خاطر خدا نرفته ایم ، پس چرا به داد ما نمی رسد ؟! ما صدای گریه ی مان به آسمان رسید ... از خدا چرا صدا نمی رسد ؟!...
2740
جوابش و فهمیدی به منم بگو

نفهمیدم و نخواهم فهمید چون عشقی وجود نداره اگه داره نصیب ما نمیشه

یه جا خیلی قشنگ نوشته بود که:🦋توکل مفهوم خیلی قشنگی داره،یعنی؛ خدایا من نمیدونم چجوری؟ولی تو درستش کن🦋

من یکبار تجربه کردم دفعه اول و آخرم شد نمیدونم عاشق بودم یا دیوونه ولی خب نگرانش بودم براش ارزش و احترام قائل بودم خانوادش واسم مهم بودن بدی هاشو نمی‌دیدم نگران جیبش بودم هیچوقت یک شاخه گل هم انتظار نداشتم ازش فقط همین که بود کافی بود نه عیب های ظاهرش رو دیدم نه باطنش عشق باعث کوریه

آیدا هستم  
یعنی بدبختی یعنی مصیبت یعنی گریه یعنی دوری یعنی دل شکستن یعنی عمرت هدر بره یعنی بمیری واسه طرفه ولی ...

دقیقا یه بار نشد یکی پیدا شه دیوونه وار عاشقمون باشه میگن عاشقن اما رفتاراشون اینو نشون نمیده

یه جا خیلی قشنگ نوشته بود که:🦋توکل مفهوم خیلی قشنگی داره،یعنی؛ خدایا من نمیدونم چجوری؟ولی تو درستش کن🦋