2733
2739
عنوان

عشق یعنی چی

| مشاهده متن کامل بحث + 141 بازدید | 26 پست
عشق مثل مواده  تا وقتی بهت برسه سرخوشی و خوشحال ترین  ولی امون از اون روزی که به بدنت نر ...

اخ یعنی منو توصیف کردی بدون دلیل وقتی پیام میدادم دیر جواب میداد یا خبری ازش نبود کجاس چرا جواب نمیده نکنه فلان شده بهمان شده نگرانی مثل یه مادر 

هروقت جواب میداد خیالم راحت شاد ترین فرد میشدم😂

خدایا هرکی رو توی هر شرایطی گذاشتی خودتم یه نشونه بهش بده که در بیاد❤🙂میشه واسه حل مشکلاتم دعا کنی خوشگله🙂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
دقیقا یه بار نشد یکی پیدا شه دیوونه وار عاشقمون باشه میگن عاشقن اما رفتاراشون اینو نشون نمیده

دور بریز آدمای بی لیاقت رو حتما لیاقتت بیشتز بوده که رفتن از زندگیت 

خدا تورو سر تر دونسته عزیزم

جوابش و فهمیدی به منم بگو

میدونی شاید بخاطر اینه که ما عشقو تجربه نکردیم البته جز عشق خانواده به بچشون که بعضی بچه ها همونم ندارن

یه جا خیلی قشنگ نوشته بود که:🦋توکل مفهوم خیلی قشنگی داره،یعنی؛ خدایا من نمیدونم چجوری؟ولی تو درستش کن🦋
من یکبار تجربه کردم دفعه اول و آخرم شد نمیدونم عاشق بودم یا دیوونه ولی خب نگرانش بودم براش ارزش و اح ...

چه جالب عشق اینجوریه که حاضری بخاطرش از خودتم بگذری

یه جا خیلی قشنگ نوشته بود که:🦋توکل مفهوم خیلی قشنگی داره،یعنی؛ خدایا من نمیدونم چجوری؟ولی تو درستش کن🦋
2740
اخ یعنی منو توصیف کردی بدون دلیل وقتی پیام میدادم دیر جواب میداد یا خبری ازش نبود کجاس چرا جواب نمید ...

خودمم دقیقا همینم 

تا وقتی نازمو می‌کشه و هست حالم خوبه 

وقتی دیگه سرش شلوغ شده کمتر وقت کنه دیگه قشنگ پنچر میشم😂😂

خودمم دقیقا همینم  تا وقتی نازمو می‌کشه و هست حالم خوبه  وقتی دیگه سرش شلوغ شده کمتر وقت ...

ولی من تحمل دیدن خودمو تو این حال نداشتم نمیتونم خودمو تعمیم بدم که باشه و حالمو خوب کنه و نباشه و داعون باشم 

ترجیح دادم بدون هیچ گفت و شنودی به خاطر همه گنداش بدون خداحافطی گفتن بهش کات کنم💔

خیلی سخته ولی ارامش خودم واسم مهم تر بود🙂

خدایا هرکی رو توی هر شرایطی گذاشتی خودتم یه نشونه بهش بده که در بیاد❤🙂میشه واسه حل مشکلاتم دعا کنی خوشگله🙂