2737
2739
عنوان

اصلا باورم نمیشه از هم جدا شدبم

440 بازدید | 21 پست

همیشه یا تماس می‌گرفتیم یاچت  دوست بودیم اما به قصد ازدواج نبود اما من دیگه حالم بد میشد دلم تنگ میشد چون راه دور بودیم میگفتم تحمل ندارم که دور بمونیم اما اون ترجیح داد ازدواج نکنیم اخرشم جدا شدیم چجور براش مهم نبود  واقعا ینی دل تنگ نمیشه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

چرا اونو مقصر میدونی؟وقتی قصدش ازدواجه ک راه دوره خودت بکش کنار دیگ 

دَر من هست هزار من،که گَر بشکند یک من زاده شود مَن دیگر...! 💚🌱(سه تاکاربری ۹۸ امو ترکوندن!دیگه خط ندارم🫤جناب سروان ولوم کن🤦🏻‍♀️) 
2740

همین اتفاق برای منم افتاد 

خطاب به اون کاربر های علافی که بی دلیل ریپ میزنن بحث می کنند باید عرض کنم من مثل شما بیکار نیستم  ؛ دلیلی نمیشه با آدم بی تربیت و علافی که روحش با بحث کردن با آدمایی که نمی‌شناسه ارضا میشه ؛ بحث کنم 😅👌سطح و لول فرهنگی آدما متفاوته؛ قرار نیست همه با ادب باشند
بیرونم رفته بودین؟

ی بار همو دیده بودیم 

خطاب به اون کاربر های علافی که بی دلیل ریپ میزنن بحث می کنند باید عرض کنم من مثل شما بیکار نیستم  ؛ دلیلی نمیشه با آدم بی تربیت و علافی که روحش با بحث کردن با آدمایی که نمی‌شناسه ارضا میشه ؛ بحث کنم 😅👌سطح و لول فرهنگی آدما متفاوته؛ قرار نیست همه با ادب باشند
چی

میگم قصدش ازدواج نیس برا چی وابسته میشی ؟ خودت باید ارزش خودتو بدونی ک کنار بکشی

دَر من هست هزار من،که گَر بشکند یک من زاده شود مَن دیگر...! 💚🌱(سه تاکاربری ۹۸ امو ترکوندن!دیگه خط ندارم🫤جناب سروان ولوم کن🤦🏻‍♀️) 
میگم قصدش ازدواج نیس برا چی وابسته میشی ؟ خودت باید ارزش خودتو بدونی ک کنار بکشی

اره ولی قرار بود با هم پیشرفت کنیم اون موقعا اصلا به ازدواج فکر نمیکردم همینطوری با هم دوست بودیم اما بعد اینکه دیدمش و محبتشو دیدم وابسته شدم فکر میکردم کات کنیم دلم تنگ نمیشه 

2706