2733
2739
عنوان

اصلا باورم نمیشه از هم جدا شدبم

436 بازدید | 21 پست

همیشه یا تماس می‌گرفتیم یاچت  دوست بودیم اما به قصد ازدواج نبود اما من دیگه حالم بد میشد دلم تنگ میشد چون راه دور بودیم میگفتم تحمل ندارم که دور بمونیم اما اون ترجیح داد ازدواج نکنیم اخرشم جدا شدیم چجور براش مهم نبود  واقعا ینی دل تنگ نمیشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چرا اونو مقصر میدونی؟وقتی قصدش ازدواجه ک راه دوره خودت بکش کنار دیگ 

دَر من هست هزار من،که گَر بشکند یک من زاده شود مَن دیگر...! 💚🌱(سه تاکاربری ۹۸ امو ترکوندن!دیگه خط ندارم🫤جناب سروان ولوم کن🤦🏻‍♀️) 
2740
چی

میگم قصدش ازدواج نیس برا چی وابسته میشی ؟ خودت باید ارزش خودتو بدونی ک کنار بکشی

دَر من هست هزار من،که گَر بشکند یک من زاده شود مَن دیگر...! 💚🌱(سه تاکاربری ۹۸ امو ترکوندن!دیگه خط ندارم🫤جناب سروان ولوم کن🤦🏻‍♀️) 
میگم قصدش ازدواج نیس برا چی وابسته میشی ؟ خودت باید ارزش خودتو بدونی ک کنار بکشی

اره ولی قرار بود با هم پیشرفت کنیم اون موقعا اصلا به ازدواج فکر نمیکردم همینطوری با هم دوست بودیم اما بعد اینکه دیدمش و محبتشو دیدم وابسته شدم فکر میکردم کات کنیم دلم تنگ نمیشه