2733
2734

اب نمک غرغره کن

میشه برای رهایی ازاین بلاتکلیفی زندگیم یه صلوات برام بفرستین🩷🥺نمیدونم امضا چیه فقط مینویسم، دخترشمالم🌿عاشق کیک پزی 🍰🧁پشت کنکوریمم وعاشق فیزیوتراپی🤸‍♂️یه عاشق دلتنگ ویه یارباوفا🍓🌸💚
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
برو دکتر خیلی رو مخه خیلی اصلاهم خوب نمیش تا ۱۰ روز

مشکل دکتر نیست هر موقع دکتر رفتم تازه بدتر شدم فقط یه سرم میده الان ۳ روز بیشتره مریضم یکشنبه شب بوده گلو درد و گوش دردم کاملا خوب شده اما من هیچوقت نشد سرما بخورم و صدام نگیره و دماغم کیپ نشه 🤒

من آریایی هستم فرزند کورش بزرگ💪🏻 من اهل ایرانم وطنم زیباترین و  یکی از قدیمی ترین کشور های جهان است به وطنم با ۷۴۰۰ سال قدمت افتخار میکنم. من یک ایرانی هستم.لر یعنی اصالت،درود بر لران باغیرت سرزمینم.....🕊🕊
عزیزم برا صدات چهارتخمه بگیر بخور

اگه واقعا تاثیر داره تا بخورم چون قبلا یادمه بچه بودم خوردم خیلی بدمزه بود حالت تهوع گرفتم😔 اما اگه خیلی تاثیر داره چون واقعا ضروریه تا بخورم

من آریایی هستم فرزند کورش بزرگ💪🏻 من اهل ایرانم وطنم زیباترین و  یکی از قدیمی ترین کشور های جهان است به وطنم با ۷۴۰۰ سال قدمت افتخار میکنم. من یک ایرانی هستم.لر یعنی اصالت،درود بر لران باغیرت سرزمینم.....🕊🕊
2740
اگه واقعا تاثیر داره تا بخورم چون قبلا یادمه بچه بودم خوردم خیلی بدمزه بود حالت تهوع گرفتم😔 اما اگه ...

بدمزه که نیست عزیزم‌.اگه مرورشک میشناسی اینم خوبه صدات باز میکنه 

دوروزه

من بیشتره هنوز خوب نشدم من سرفه ام دارم😪

بدمزه که نیست عزیزم‌.اگه مرورشک میشناسی اینم خوبه صدات باز میکنه 

قربون دستت

2706