2737
2739

من ۱۲ هفتگی رفتم سونو گفت احتمال ۷۰ درصد پسره بعد گفتم بزا ۱۸ هفتگی برم که قطعیه ۱۸ هفتگی رفتم گفت دختره بعد گفت بنده ناف لای پاشه میترسم یوقت گولمون بزنه خلاصه گفت نه احتمالا همون دختره .. احتمالو کوفت احتمالو درد خب من مسخرتم مگه اخه .. هیچی دیگه منم خبر نداشتم به شوهرم گفته بود اینو ماهم اومدیم خانوادمون گیر دادن بگین بگین خب ماهم قرار بود جشن بگیریم هیچی خلاصه کلی هزینه کردیم جشن تعیین جنسیت گرفتیم و مهمونامون دیدن بادکنک صورتی ترکید و من حتی اینستاگرامم پست کردم بعد شوهرم اومده امروز میگه به من با شک و تردید انگار میگفت دختره چون گفت بند لاف لای پاشه ممکنه گولمون بزنه .. حالا دو هفته دیگه که یکم دیگه بزرگ شه مجدد میرم سونو جای دیگه .. وای اگه دختر نباشه چی ؟؟ اونوقت چیکار کنم ؟ آبروم نمیره ؟ 😭😭😭

فقط 18 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

تازه همه اینا به کنار رفتم فقط ۱۰ تومن وسیله های بهداشتی مثل دندونی و دیگه یسری وسایل دیگه همه صورتی و اکسسوریای چوبی روی شلف دیواری دخترونه خریدم اونارو چیکار کنم 😭😭😭 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چرا ابروت بره عزیزم خطای سونوعه دیگ شما ک مقصر نیستی

اخه ما همه جاهم جار زدیم 😅😅 کلی باهاش ارتباط برقرار کردم مامانم رفته کادو واسه تولدش گردنبند اسمشو سفارش داده 😂😂 وای چه اوضاع خیطی داریم ینی همش تقصیر شوهرمه گیر داده بریم سونوگرافی فلان جا یارو پیره تجربه داره اه 😑😑😑

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چون تازه خریدی برات رنگ و مدلشو عوض میکنن نگران نباش

نه بابا از آقا بزرگ خریدم هیچ تعویضی ندارن بعد ۱۲ ساعت 😑😑

1
5
10
15
20
25
30
35
40

منم بهم تو انومالی گفتن جنسیاشو ولی هررررکسی میبینه جنسیت برعکسش رو میگه

نمیدونم واقعا 

زنگم زدم جایی که انومالی دادم گفت 100 درصد درسته

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812
2738

چرا باید ابروت بره یا توضیح بدی

وسایلو بزار برا بچه یعدی

یا نه برا بچت استفاده کن

بعدم سوپرایز تو سوپرایز شد

فقط 31 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نی نی تو راهه😍  لطفا اگر نظری از من خوندی حتما و حتما عقل خودت را اولویت بذار. من فقط بخش کمی از ماجرا را شنیدم و تو بخش زیادی از آن را دیدی.                                                                         از صمیم قلبت از خدا بخواه اون همه چیز را با جزئیات میدونه همه چییییز پس بهترین یاری دهنده خودشه.                           کاربر قدیمی از ۹۴.   تعلیق شده🤷‍♀️ حالا چرا؟؟  کسی پاسخگو نیست.
منم بهم تو انومالی گفتن جنسیاشو ولی هررررکسی میبینه جنسیت برعکسش رو میگه نمیدونم واقعا  زنگم ...

وای فقط خدا خدا میکنم درست باشه ینی اگه درست نباشه دنیام رو سرم خراب میشه خداشاهده .. مالی یه طرف اصلا احساسی یه طرف .. ادم کلی بهش حس پیدا میکنه من کاملا آینده رو هم باهاش تصور کردم روزامونو بستم 🥲 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چرا باید ابروت بره یا توضیح بدی وسایلو بزار برا بچه یعدی یا نه برا بچت استفاده کن بعدم سوپرایز تو ...

مردم مسخره نمیکنن خدایی؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اخه ما همه جاهم جار زدیم 😅😅 کلی باهاش ارتباط برقرار کردم مامانم رفته کادو واسه تولدش گردنبند اسمشو ...

اشکالی نداره اینام خاطره میش برات حالا نیاز نیس حتما دو هفته صبر کنی زودترم میتونی بری سونو بدی استرست کم بشه 

سونو ضرر نداره 

من خودم ان تی ب همه گفتم احتمالشو🤣😩وسطای اردیبهشت تازه باید برم انومالی 

وای فقط خدا خدا میکنم درست باشه ینی اگه درست نباشه دنیام رو سرم خراب میشه خداشاهده .. مالی یه طرف اص ...

اخه من به دخترمم گفتم اون تصور کرده باهاش ارتباط گرفته میفهمم چی میگی

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812
مردم مسخره نمیکنن خدایی؟

چرا باید مسخره کنن؟؟

تو داری مادر میشی اینجوری نه خودت اعتماد بنفس داری نه بچت

به کسی چ ربطی داره واقعا

فقط 31 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نی نی تو راهه😍  لطفا اگر نظری از من خوندی حتما و حتما عقل خودت را اولویت بذار. من فقط بخش کمی از ماجرا را شنیدم و تو بخش زیادی از آن را دیدی.                                                                         از صمیم قلبت از خدا بخواه اون همه چیز را با جزئیات میدونه همه چییییز پس بهترین یاری دهنده خودشه.                           کاربر قدیمی از ۹۴.   تعلیق شده🤷‍♀️ حالا چرا؟؟  کسی پاسخگو نیست.
اشکالی نداره اینام خاطره میش برات حالا نیاز نیس حتما دو هفته صبر کنی زودترم میتونی بری سونو بدی استر ...

منم میخوام برم شوهرم دعوا میکنه میگه بچه کوچولوعه اخه سونوام که رفتیم گفت ریزه جثه ش نسبت به هفتش یکم .. شوهرم میگه مسخره بازی در نیار دو هفته دیگه صبر کن یزره بزرگ شه مثل ادم بریم سونو جواب درست حسابی بهمون بدن 😑😑😑

1
5
10
15
20
25
30
35
40