2752
2734
عنوان

گفت تو زنی تحمل کن اون مرده بیاین عکس دستم

| مشاهده متن کامل بحث + 1089 بازدید | 64 پست
آره بخدا اونا میگن باهات شوخی کرده 

این از اولش هم دیوانه بود الانم میگن هیچی نشده‌ که پسر خلشون زن طلاق نده برگرده خونه جون خودشون در خطر باشه 

این جاش تيمارستان نه خونه 

با دل پاک ات برا سلامتی بچه ام صلوات میفرستی 💚
بابام نذاشت

بچه نیستی بعضی وقتا بحث غرور خودت باشه باید تو روی خونوادتم بایستی

پدرتم اگه پشتت نبود از حقت نگذر و نذار کوچیکت کنن تو مجبور نیستی تحقیر و تحمل کنی

«اگر من از تاریکی هایم‌ بگویم،باز هم جوری نگاهم می‌کنی که انگار خورشیدم؟»
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه بچه ندادم

حتما حتما جدا شو . تو ر. خدا به این آدمهای مریضی که زن رو فقط واسه یه چیز میدونن گوش نده . میدونم خانم مطلقه تو ایران دردسر زیاد داره ولی سختی که واسه خودت بکشی بهتر از این هست کنار کسی باشی که آدم حساب نکنه هر وقت دلش خوش بود خودش خواست خوب باشه  هروقت نخواست بگیرت زیر مشت و لگد .کی گفته باید تحمل کنی . کی گفته زن باید بسوزه و بسازه . مرد اگه مرد باشه زنش ملکه میشه . اینی که گفتی مرد نیست فقط یه جنس نر از آدم هست

بچه نیستی بعضی وقتا بحث غرور خودت باشه باید تو روی خونوادتم بایستی پدرتم اگه پشتت نبود از حقت نگذر ...

بخدا بعضی وقتا انقد حق به جانب رفتار میکنن خودم با وجود همه این کاراش بازم عذاب وجدان میگیرم میگم نکنه اشتباه از منه 

دوسال در تلاش برای ورود به نی نی سایت ورودم به نی نی سایت و این روز مبارک را به شما تبریک عرض می نمایم 😁
2731
حتما حتما جدا شو . تو ر. خدا به این آدمهای مریضی که زن رو فقط واسه یه چیز میدونن گوش نده . میدونم خا ...

بخدا انقد باحرفاش نارحت شدم متوجه نبودم با ناخونم انقد کشیدم رو دستم زخم شد بعد که اون رفت دستم میسوخت دیدم چیکار کردم باخودم

دوسال در تلاش برای ورود به نی نی سایت ورودم به نی نی سایت و این روز مبارک را به شما تبریک عرض می نمایم 😁
از هر لحاظ تحت فشارت میذارن تا تو فکر کنی حقی نداری و گم بشی خودت رو از دست بدی زندگی کنی با کلی حس ...

دقیقا الان تو همین حالم میگن یه بار باهات اون کارارو کرده بعد که تذکر دادی بهتر شده ولی بخدا بعد همه حرفاو قولاش بازم بهم سیلی زدو فحشم دادو هزار جور اذیت دیگه به نظرت من به ناحق دارم جدامیشم

بخدا بعضی وقتا انقد حق به جانب رفتار میکنن خودم با وجود همه این کاراش بازم عذاب وجدان میگیرم میگم نک ...

اصلا اینطوری فکر نکن واقعا تو به عنوان یه زن باید خیلی قوی تر از این حرفا باشی از حقت نگذر واسه خودت ارزش قائل باش حتی اگه کسی براش مهم نباشه تو خودت باید به خودت اهمیت بدی هیچکس حق نداره اینطور کوچیکت کنه اجازه اینکارو به هیچکس نده

«اگر من از تاریکی هایم‌ بگویم،باز هم جوری نگاهم می‌کنی که انگار خورشیدم؟»

مدرک پزشکی قانونی،هر سری میزدتت باید مدرک و شاهد جمع میکردی گوشیتو رو فیلم میذاشتی عدم سلامت روانش تو دادگاه اثبات میکردی با مدارکت حتی گاهی ویسشو که میگفت شیر گازو باز میکنم بازمیذاشتی اون طوری می‌تونستی حتی خونتو ازش جدا کنی ،نفقه بگیری دادگاه خودش طلاقتو میداد 

بگوش بعد اگر زیر بار تحمل مُردم خونم پا کی هست؟!

اونا اصلا واسشون مهم نیست میگن برگرد درست میشه میگم بابا من نمیخوام حتی دیگه ریختشو ببینم یه بار قهر کردم بابام به زور منو فرستادگفت این یه بارو ببخشش من اون بارم بخدا راضی نبودم و هیچ وقتم نبخشیدمش حالاکه قهر کردم میگن تو که اونبار  اومدی همه چیو بخشیدی اینم تکرار نکرده کاراشو الکی داری طلاق میگیری دیگه نمیدونن با چه حیوونی زندگی کردم 

بخدا انقد باحرفاش نارحت شدم متوجه نبودم با ناخونم انقد کشیدم رو دستم زخم شد بعد که اون رفت دستم میسو ...

شما که حرف های واسطه رو قبول نکردی یعنی هنوز روانت سالم هست و خودت رو لایق زندگی کردن میدونی . تو تله این حرفا نیافت  که زن باید تحمل کنه. مردم چی میگن 

گرگ زیاده . اینا . جدا شو این آدما درست بشو نیستن . اصلا طرف شما که از کارهاش پشیمون هم نیست که دلخوش به تغییر رفتارش باشی تازه لطف کرده گفته برگرد نه اینکه خودش درست رفتار کنه از الان هم داره میگه همین آش و همین کاسه هست تحمل کن .

2706