2737
2739
عنوان

گفت تو زنی تحمل کن اون مرده بیاین عکس دستم

| مشاهده متن کامل بحث + 1084 بازدید | 64 پست
دقیقا الان تو همین حالم میگن یه بار باهات اون کارارو کرده بعد که تذکر دادی بهتر شده ولی بخدا بعد همه ...

نه حق داری ،ولی حسابی تحت فشارش بذار ،البته آدم روانی روانیه ،اما بعضی دیونه ها زرنگن اگر بترسن درست رفتار میکنند،ترس قانونی با مهریه ،گواهی پزشکی قانونی ،شل بگیری سفت خوردی

مدرک پزشکی قانونی،هر سری میزدتت باید مدرک و شاهد جمع میکردی گوشیتو رو فیلم میذاشتی عدم سلامت روانش ت ...

فقط یه شات ازش دارم که گفته همه اینا تموم میشه برگردی من میدونمو تو تهدیدم کرده  یه بارم تلفنی باهاش صحبت کردم گفتم همه اینکارارو باهام کردی خفه م کردی کتکم زدی فحش ناموسی دادی اونم میگفت باشه گفتم ولی ببخشید برگرد ینی کاراشو تایید کرد به نظرت میتونه به دردم بخوره؟

دوسال در تلاش برای ورود به نی نی سایت ورودم به نی نی سایت و این روز مبارک را به شما تبریک عرض می نمایم 😁
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میگفتی همش باخودم فکر میکردم شوهرم به کی کشیده که روانی شده

تااینکه شمارو دیدم به جواب سوالم دست پیدا کردم و فهمیدم شوهرم به کی رفته که روانی شده

بعضی از واسطه ها به جای وساطتت فقط گوه میخورن

2731

ببین باهاش قرار بذار بگو بیا پارکی جایی باهم صحبت کنیم اینجور که معلومه شاید یکم احمق باشه بهش بگو من دوست دارم اصلا بدون تو نمیتونم فقط برای اینکه خیالم جمع شه ازت که دیگه اذیتم نمیکنی بریم محضر اسناد رسمی اونجا تعهد بده ،تمام شکنجه ها شو برات بنویسند و شوهرت زیرش بنویسه همه این کارها رو دیگه انجام نمیدم تعهد میدم که این رفتارهامو ترک کنم.خودش میشه بهترین مدرک برای جدا کردن اقامتگاهت ، نفقه گرفتن ،حتی طلاق ،راش ندی خونه فقط پول بگیری خودس برا طلاق پیش قدم میشه،