2733
2739

حرفاشو که شنیدم انقد نارحت بودم که اصلا نمیفهمیدم دارم چیکار میکنم الان متوجه شدم با ناخنم انقد رودستام کشیدم زخم شده دیشبم همینطوری شدم یه عوضی امروز شوهرم برا واسطه فرستاده بود که بهش بگین برگرده آقام بود وقتی همه جریانو واسش توضیح دادم که مشکلم چیه گفتم دست بزن داره بددهنه بهم تهمت میزنه خفه م میکنه تا حد مرگ رو دهنم بالش پتو میذاره نزدیکه خفه بشم گاز خونه رو باز میکنه میگه خونه رو میترکونم  میگفت اشکال نداره تو باید تحمل داشته باشی خدا زنو برا تحمل  آفریده گفتم ینی من برده ام این همه کتک بخورم فحش بهم بدن توهین تحقیر بعد تحمل کنم میگفت آره تو داری زیادی شلوغش میکنی طلاق برا چیته باید خداروشکر کنی که ازدواج کردی و شوهر داری یه روزی خدا حق شوهرتو ازت میگیره به نظرتون من دارم زیادی شلوغش میکنم واقعا باید کارما پس بدم 

دوسال در تلاش برای ورود به نی نی سایت ورودم به نی نی سایت و این روز مبارک را به شما تبریک عرض می نمایم 😁

یا خدا 😐🤦🏼‍♀️ 

فقط 19 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میگن اگه یه زن به کارای خونه نرسه حتما تقصیر شوهرشه چون اون باعث شده انگیزه کار کردن نداشته باشه ولی اگه یه مرد دل و دماغ سر کار رفتن نداشته باشه حتما زیر سرش بلند شده و بی مسئولیته 🥴 میگن اگه یه زن بچه شو بذاره بره قطعا تقصیر شوهرش بوده چون هیچ زنی از خوشی نمیره اما اگه یه مرد بچه شو ول کنه و بره میگن حتما خیانت کرده و دنبال خوش گذرونی هست 😵‍💫 این است عجایب نی نی سایت 😵‍💫 اینجا همیشه حق با عروس و همیشه حق با زن هست ، لابد این عروس هایی که فتنه میکنن و این خانوم هایی که شوهراشون رو به مرز جنون میرسونن و همیشه از شوهرشون طلبکارن همه شون توریست هستن و ایران اصلا چنین خانوم هایی رو نداره😂😂😂 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

تو ر. خدا بر نگرد این آدم روانش مريض  . اگر خونت رو نگیره سلامت روانتو میگیره اگه بچه نداری بدون فکر بیشتر حتما ازش جداشون.  اگه بچه داری هم نذار با این آدم زندگی کنه و روان پریش شه 

چرا نمیفهمم چی میگی

چیو نفهمیدی عزیزم منم دارم جدا میشم بعد شوهرم یکی از آشناهاشو فرستاده بود که باهم صحبت کنه من طلاق نگیرم برگردم اونم وقتی این حرفارو گفت واقعا الان متوجه شدم وقتی اون داشت حرف میزد دستامو انقد سابیدم که زخمی شده الان عکسشو میذارم

دوسال در تلاش برای ورود به نی نی سایت ورودم به نی نی سایت و این روز مبارک را به شما تبریک عرض می نمایم 😁