2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قرار بود اقدامی باشم 😔اما دکتر منع کرده تا ۳ ماهه دیگه😔

خدایا شکایت نمیکنم شاید حکمت کار تو این بود که طفلم از دست بدم سقط بشه 😔ولی خودت بعد برام جبران کن جاشو برام سبز کن 😍... خداجونم خودت حافظ همسرم و زندگیمون باش😍خداجونم به کار همسرم رزق روزی بده 💛این دعا رو تنها برای خودمون نه برای تموم مردم دنیا میخوام که هیچ مردی شرمنده زن بچه اش نشه 🌼💛 آمین 
2728
جنسیت خاصی مد نظراته؟

دوس دارم بچه اول پسر باشه ولی خب دخترم باشه باز دوس دارم سالم باشه 

البته از بعد پری هر شب اقدام بودم فقط یک روز قبل تخک گذاری نشد متاسفانه با روز 8 پری فک کنم 

من ی ساله اقدامم نمی‌دونستم ک بخاطر کم کاری تیروئید حامله نمیشم درد مفاصل هم پدرمو در آورده هر بار ی ...

توی اقدام بودی بدنت درد میکرد؟ 

من زیر شکمک با گاهی کمرم درد میگیره 

2738
چرا 

سقط داشتم ۳ ماه پیش ولی یکم بقایا هنوز مونده گفت بعد از این حداقل تا ۳ ماه نباید باردار شی😔

تو اقدام قبلیم علائم شما رو داشتم درد تخمدان بی‌حالی و خواب‌آلودگی گاهی درد کمر 

خدایا شکایت نمیکنم شاید حکمت کار تو این بود که طفلم از دست بدم سقط بشه 😔ولی خودت بعد برام جبران کن جاشو برام سبز کن 😍... خداجونم خودت حافظ همسرم و زندگیمون باش😍خداجونم به کار همسرم رزق روزی بده 💛این دعا رو تنها برای خودمون نه برای تموم مردم دنیا میخوام که هیچ مردی شرمنده زن بچه اش نشه 🌼💛 آمین 
سقط داشتم ۳ ماه پیش ولی یکم بقایا هنوز مونده گفت بعد از این حداقل تا ۳ ماه نباید باردار شی😔 تو ...

ایشالا بزودی مادر میشی عزیزم 

من ماه قبل نه ماه قبل ترش همین علائم الانم رو داشتم درد زیر دل و پهلو و کمر درد و بیحالی که یکی دو روز قبل پری خیلی زیاد شد 3 روز تاخیر داشتم اخرشم پری شدم 

تنبلی تخمدان نداری؟

سونو که دادم گفتن نه 

پریودم منظمه گاهی بخاطر اقدام 3 روز عقب جلو میشه 

سه تا موی ذائد زیر چونم هست ریزش مو هم خیلی دارم اما جوش نه نمیدونم بخاطر تنبلی هس یا نه