2733
2734
امروز و فردا اقدام کنم؟  سیکلم 25 روزست  دیروز 12 سیکلم بود تخمک‌گذاری  1مروز 13 س ...

امروز یا فردا، چون اسپرم ۷۲ ساعت، تخمک ۲۴ ساعت تو بدن میمونه، میگی ترشحات  دارم، موقع تخمک گذاریته

فقط 21 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سونو که دادم گفتن نه  پریودم منظمه گاهی بخاطر اقدام 3 روز عقب جلو میشه  سه تا موی ذائد ز ...

آزمایش هورمون هم بده اینجوری خیالت راحت تره،پودر اینو فولیک بگیر ناشتا هر ۱۲ ساعت بخور یکی صبح یکی شب قبل خواب فولیک اسید و ویتامین دی هزار روزانه بخور با امگا سه ی روز در میون سریع حامله میشی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من ازمایش چکاپ دادم تیروئیدم خوب بود نمیدونم چرا نمیشم 

خوابت تنظیمه؟چون رو هورمون ها تاثیر میذاره و تغذیه سالم و ورزش

فقط 21 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2742
آزمایش هورمون هم بده اینجوری خیالت راحت تره،پودر اینو فولیک بگیر ناشتا هر ۱۲ ساعت بخور یکی صبح یکی ش ...

ازمایش هرمون فک کنم داده باشم مشکلی نبود ویتامین دی م کم بود گفت هفته ای 50000 بخور 

ازمایش هرمون فک کنم داده باشم مشکلی نبود ویتامین دی م کم بود گفت هفته ای 50000 بخور 

اهان شایدم بخاطر استرس ولی پودر اینو فولیک بگیر ضرر نمیکنی خیلی خوبه همه اطرافیانم با اون حامله شدن ضرری نداره حتی تو خارج هم مصرف میکنن میتونی از دکترت بپرسی ببین چی میگه بهت

2738