2733
2734
عنوان

یه سوال شرعی دارم لطفا خانمهای مذهبی بیان🤍🤍🤍🤍🤍🔴🔴

| مشاهده متن کامل بحث + 834 بازدید | 57 پست
من گفتم نذر ؟  اینکه اسم نذری رو تو شناسنامه نزارن ممکنه خدا بچه رو پس بگیره برام خرافه بود !! ...

خرافه نیست تو مفاتیحه

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
همون‌محمدقشنگه 

یعنی امیر بذارم کنار اسمش بار منفی داره؟

فقط 24 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 که تو خداوندِ رویدادهای محالی🙂 𝟏𝟒𝟎𝟑/𝟎𝟗/𝟎𝟏 الهی بیاید بماند نرود آن شادی🌱🦢

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

یعنی چی دست خداست که بچتو بگیره یا نگهش داره برات ؟! مگه بقیه ی امور دنیا و گرفتن نگرفتن بچه های بق ...

نمیدونم عزیزم یک نفر گفت از مفاتیح خونده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باز خودش میگه امیر محمد . محمد آرتین خیلی سمه خداییش .😕😆

درسته دو اسمی طولانیه اما خب امیر محمد خیلی روند تره... 

و اینکه تک اسمی بنا به دلایلی نمیتونم بذارک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
خیلی متاسف میشم ، کمی تفکر و منطق باید باشه ، هر چیزی رو نباید باور کرد  الان به دهه ۸۰ یا ۹۰ ...

دوست عزیز گفتم که من این موضوع رو از اینترنت خوندم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست عزیز گفتم که من این موضوع رو از اینترنت خوندم

ببخشید عزیزم 

باردارم هستید ، شرمندم اگر ناراحتتون کردم 

همون اول گفتید خانم های مذهبی بیان 

من نباید میومدم 

انشاالله که بچتون سالم و نامدار باشن ❤️🙏

در تاریخ ۹۹/۱۰/۱ 
میدونی ترکیب دو تا اسم عربی و ایرانی جالب نمیشه به نظرم .بازم سلیقه ایه .

امیرمحمد کلن عربیه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببخشید عزیزم  باردارم هستید ، شرمندم اگر ناراحتتون کردم  همون اول گفتید خانم های مذهبی ب ...

مرسی عزیزم🤍

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خیلی متاسف میشم ، کمی تفکر و منطق باید باشه ، هر چیزی رو نباید باور کرد  الان به دهه ۸۰ یا ۹۰ ...

🤦🏻‍♀️از خدا برامون چی ساختن 

من رویایی دارم رویای یک رقص بی وقفه از شادی 🤍🌱🕊️
درسته دو اسمی طولانیه اما خب امیر محمد خیلی روند تره...  و اینکه تک اسمی بنا به دلایلی نمیتونم ...

امیر محمد قشنگه

فقط 9 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه نفر فکر میکرد ایران ارث جدو آبادیشه ،بحرین و شوهر داد،یه نفرم ۸ سال تو جبهه جنگید تا ذره ای از خاک ایران دست اجنبی نیوفته ❤بهت افتخار میکنم ❤ببخش که چند سال بهت بدو بیراه گفتم و چشم و گوشم و بسته بودن ❤ببخش که کارم شده بود باور کردن دروغ هایی که به تو نسبت میدادن ❤برایتان اینگونه آرزو میکنم: آن زمان که خداوند در محشر بگوید چه داشتی ؟حسین (ع)سر بلند کند و بگوید حساب شد .مهمان من است 💔🥲 میشه برام دعا کنیدبعد از سه تا سقط نی نی مو سالم بغل کنم ؟❤️
امیرمحمد کلن عربیه

میدونم عزیزم .اون دوستمون پیشنهاد محمد آرتین و دادن به ایشون میگفتم .

وگرنه امیر محمد قشنگه.

فقط 9 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه نفر فکر میکرد ایران ارث جدو آبادیشه ،بحرین و شوهر داد،یه نفرم ۸ سال تو جبهه جنگید تا ذره ای از خاک ایران دست اجنبی نیوفته ❤بهت افتخار میکنم ❤ببخش که چند سال بهت بدو بیراه گفتم و چشم و گوشم و بسته بودن ❤ببخش که کارم شده بود باور کردن دروغ هایی که به تو نسبت میدادن ❤برایتان اینگونه آرزو میکنم: آن زمان که خداوند در محشر بگوید چه داشتی ؟حسین (ع)سر بلند کند و بگوید حساب شد .مهمان من است 💔🥲 میشه برام دعا کنیدبعد از سه تا سقط نی نی مو سالم بغل کنم ؟❤️