2733
2739
عنوان

من یه نذری کردم میشه کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 257 بازدید | 49 پست

خوندم

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چقد خوش قلبی شما عزیزم..انشالله همیشه به حاجت دلت برسی..میشه خواهش کنم واسه منم دعا کنی...دعا کنی حا ...

چشم فردا برای شما تاپیک میزنم همبن الانم کلی دعات میکنم حمد میخونم برات

خدایا من جز تو کسیو ندارم تو بخواه برای من توبساز برای من صالح منو با خواسته ی من یکی کن به تو ایمان دارم معبودم
2728

سلام، اگر میشه به نیت شفای دخترم لیانا هم بزن، امروز یکی چیزی بهم گفت انقدر کفر گفتم حالم از خودم بهم میخوره😪😪😪

خدای مهربانم به عدد آنچه آفریدی و بهش علم داری شکر 
عزیزم میشه لطفاً منم تو صف دعاهات قرار بدی💔 هفته دیگه کنکور دارم دوسال پشت کنکورم امسال حتما باید ق ...

چشم

خدایا من جز تو کسیو ندارم تو بخواه برای من توبساز برای من صالح منو با خواسته ی من یکی کن به تو ایمان دارم معبودم
2738
سلام، اگر میشه به نیت شفای دخترم لیانا هم بزن، امروز یکی چیزی بهم گفت انقدر کفر گفتم حالم از خودم به ...

چون کفر گفتی از دستم ناراحتم برو با خدا اشتی کن تاپیکت میکنم

براشون دعا کردم ولی منم تو لیستت بزار التماس دعا اسمم نهال،لطفا دعاکن امسال آزمون دکتری که دادم جو ...

جتما برای شما ویژه تایک میزنم

چون کفر گفتی از دستم ناراحتم برو با خدا اشتی کن تاپیکت میکنم

من با خدا آشتیم دیگران درک نمیکنن من مادرم ناراحت میشم نباید هرچی رو ب زبان بیارن، بخدا خیلی خسته ام😭😭

خدای مهربانم به عدد آنچه آفریدی و بهش علم داری شکر 
لطفاواسه @اعتصامی    حاجت دل شون @_درنا_    مادربشن ب زودی زود @iasara ...

مرسی عزیزم برای حاجت حمد خوندم انشاالله حاجت روابشی 

خدایا تنها کسم توی برام مجعزه کن برام دعا کنید خدا مجعزه کنه شوهرم بیاد دنبالم برم پیش دخترم 
من با خدا آشتیم دیگران درک نمیکنن من مادرم ناراحت میشم نباید هرچی رو ب زبان بیارن، بخدا خیلی خسته ام ...

برات دعا کردم دیگه کفر نکن حرف مردم ول کن مردم پشت سر خداهم حرف میزنم بحق فاطمه زهرا مشگلت حل میشه

چشم فردا برای شما تاپیک میزنم همبن الانم کلی دعات میکنم حمد میخونم برات

ممنونم‌ازت خوش قلبم...انشالله هرچی تو دلت هست بهش برسی...منم ایت الکرسی برات میخونم به نیتت

نی نی اخه پس کی میای🥺 اگه بدونی آبجی برات چیا خریده اگه بدونی مامان یواشکی برات چیا خریده زودتر بیا..اگه بدونی آجی تو راه مدرسه همش میگه چرا من فقط تنهام بیا دیگه.👧👶🏻👨‍👩‍👧‍👧خدایامنتظر معجزه بزرگت هستم منم.میشه با دلای پاکتون دعام کنین باردار بشم من به دعاتون اعتقاد دارم..انشالله یه روزی تیکر بزارم بگم دیدین منم  باردار شدم  
استارترلطفاواسه @nedajon   مادربشن ب زودی زود @ماهلیناممممممم   بارداری دوم شون ب ...

دوست مهربونم مرسی که یادمی🥺💚واسه حاجتت منم ایت الکرسی میخونم الان

نی نی اخه پس کی میای🥺 اگه بدونی آبجی برات چیا خریده اگه بدونی مامان یواشکی برات چیا خریده زودتر بیا..اگه بدونی آجی تو راه مدرسه همش میگه چرا من فقط تنهام بیا دیگه.👧👶🏻👨‍👩‍👧‍👧خدایامنتظر معجزه بزرگت هستم منم.میشه با دلای پاکتون دعام کنین باردار بشم من به دعاتون اعتقاد دارم..انشالله یه روزی تیکر بزارم بگم دیدین منم  باردار شدم