2737
2734
عنوان

من یه نذری کردم میشه کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 257 بازدید | 49 پست
خوندم عزیزم حاجت روابشی .نذرت قبول .. @نون_بربریییی   جونم خواهره عزیزه خودمه ..ان شالله هر ...

قربونننت برممم من عزیزدلمی شما مهربونم

اونقدر خوشحالم باهات آشنا شدم❤️😍

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨

مرسی عزیزترینم

لطف کردی ابجیییی ایشالا برات خدا جبران کنه

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

@mlita91     @نخودسیاه     @sssui    

الهی که حاجت روایی تون ببینم هم شماوهم نون بربری ب حق خدایی بودن خداااا💕 

حتم دارم حاجت روامیشی الهی آمین ایه الکرسی میخونم برای حاجت روایی سریع تون،،خدای من تورو خدا حاجت دل ناز رز و نون بربری رو بده الهی آمین

میشه برای خونه دارشدن م توهمین امسال دعاکنین!!میشه دعاکنین ماهم تاقبل ماه محرم خونه داشته باشیم!!خدایا مشکل همه رو حل کن وامید بنده هات و ناامیدنکن الهی آمین،،خدایاهرکس این امضام و میبینه وبرام دعامیکنه ب خدایی ت قسم ب حاجت هاشون برسون یاارحم الراحمین❤ خدایاشکرت،،خدایاصدهزارمرتبه شکرت،،چ خوب خدایی هستی و چ بد بنده ای هستم برات😭😭خدایا نمی گویم دستم و بگیرسالهاست که گرفته ای مبادا دستم را رها کنی،،وقتی دستان تو دردستانم باشد هیچ دستی مرا دست کم نمی گیرد عاشقتم تنهامعبودمن❤

استارتر لطفاواسه

@_faram_   دعاشون میکنین!!شفاپیداکنه مریضی سرطان خون عشق شون!!معجزه بشه براشون و ی کارخوبی ازغیب برای خودشون جوربشه توهمین روزا الهی آمین

@نخودسیاه    خوب شدن مریضی شون وافسردگی شون وموفقیت توکاراقاشون ونرمال شدن قددخترشون

@farnzi   مادربشن ب زودی زود

@msabaaaaaaaaa   مادربشن ب زودی زود

@sssui   معجزه بشه فردموردنظرشون باپای خودشون بیان سمت ش و ی دل ن صددل عاشق شون بشن 

میشه برای خونه دارشدن م توهمین امسال دعاکنین!!میشه دعاکنین ماهم تاقبل ماه محرم خونه داشته باشیم!!خدایا مشکل همه رو حل کن وامید بنده هات و ناامیدنکن الهی آمین،،خدایاهرکس این امضام و میبینه وبرام دعامیکنه ب خدایی ت قسم ب حاجت هاشون برسون یاارحم الراحمین❤ خدایاشکرت،،خدایاصدهزارمرتبه شکرت،،چ خوب خدایی هستی و چ بد بنده ای هستم برات😭😭خدایا نمی گویم دستم و بگیرسالهاست که گرفته ای مبادا دستم را رها کنی،،وقتی دستان تو دردستانم باشد هیچ دستی مرا دست کم نمی گیرد عاشقتم تنهامعبودمن❤
2731
قربونننت برممم من عزیزدلمی شما مهربونم اونقدر خوشحالم باهات آشنا شدم❤️😍

دل ب دل راه داره گلم ..منم خوشحالم خدا اجازه داده  با فرشته اش دوست بشم😘😘

💖من هر روز زیارت عاشورا می خونم ب عشق امام حسینم 💖. هر چه دلم خواست ن آن میشود 🦋هر چه خدااا خواست همان میشود🦋میشه برای سلامتی وظهور آقا صاحب الزمان و سلامتی پدر و مادر و عزیزام و جور شدن ازدواجم   یه صلوات و حمد بخونی ؟خدا ازدواجمو جور کنه و هر چی  با خیر و صلاحه خداست  همون بشه .ان شاالله شمایی ک داری میخونی هررررردعایی ک در حق من کردی خدا صدبرابرشو بهت بده. بحق خانم  فاطمه  زهرا .اگه چشمت افتاد امضام دعام کردی بگو تا زیارت عاشورا می خونم ب یادت باشم🌱در این دنیا اگررر غم هست🦋صبوری کن خدااا هم هست🦋

استارترلطفاواسه

@nedajon   مادربشن ب زودی زود

@ماهلیناممممممم   بارداری دوم شون ب زودی زود

@sara_99k   معجزه بشه واسه بیماری نادراستیل برادرشون ب نام امیرعلی شفاپیداکنن الهی آمین

@آرزوهام3   ی کارخوبی ازغیب براشون جوربشه تامستقل بشن وشرمنده پدرومادرشون نشن و پولی ازکسایی میخان بیان هرچ زودتربش بدن الهی آمین

@امام_رضاجانم   حاجت دل شون و برن کربلا

@شاید_کنکوری حاجت دل شون

منم میخام 🥺

بعدی منو بزن

اگه داری اینو میخونی؛ میخوام بهت بگم که  هیچوقت نباید امیدت و از دست بدی  توی لحظه ای که فکر میکنی به تهش رسیدی  و دیگه نمیتونی ادامه بدی  خدا برات یه معجزه میفرسته🌱 پس لطفا ادامه بده... چون تو قطعا میتونی به خواسته هات برسی  به قول الهه ی قمشه ای: «آرزو دلیلِ بر استعداده؛ اگه استعدادشو نداشتی  یا قرار بود بهش نرسی  خدا هیچوقت تو سرت نمیداختش🦋»اینو یاد بگیر که تو با توهین نمیتونی اعتقاد کسی رو عوض کنی پس احترام خودت رو نگه دار😇
2740

عزیزمی ❤️😍قربونت برم 

جوزل باجیم سان 

لطفاواسه

@اعتصامی    حاجت دل شون

@_درنا_    مادربشن ب زودی زود

@iasara    مادربشن ب زودی زود

@rrrrr111   معجزه بشه قلب شوهرشون نسبت بشون نرم ومهربون بشه و باپای خودش بیاد منت کشی زهره مهربون،، برن سرخونه زندگی شون تا بادخترشون زندگی شون رو دوباره ازنو سربگیرن و شادوسلامت درکنارهم زندگی کنن الهی آمین

@هدیه95   مادربشن ب زودی زود

عزیزمی ❤️😍قربونت برم  جوزل باجیم سان

😘😘😘😘❤

💖من هر روز زیارت عاشورا می خونم ب عشق امام حسینم 💖. هر چه دلم خواست ن آن میشود 🦋هر چه خدااا خواست همان میشود🦋میشه برای سلامتی وظهور آقا صاحب الزمان و سلامتی پدر و مادر و عزیزام و جور شدن ازدواجم   یه صلوات و حمد بخونی ؟خدا ازدواجمو جور کنه و هر چی  با خیر و صلاحه خداست  همون بشه .ان شاالله شمایی ک داری میخونی هررررردعایی ک در حق من کردی خدا صدبرابرشو بهت بده. بحق خانم  فاطمه  زهرا .اگه چشمت افتاد امضام دعام کردی بگو تا زیارت عاشورا می خونم ب یادت باشم🌱در این دنیا اگررر غم هست🦋صبوری کن خدااا هم هست🦋

خو با منم دوست بشین🥺😅

گاهی زندگی چاره اش فقط علی بن موسی الرضاست                    آقایون لطفا درخواست دوستی ندن
خو با منم دوست بشین🥺😅

حتما عزیزه دلم ..باعث افتخارمه

@mlita91     @نخودسیاه     @sssui    

چقد خوش قلبی شما عزیزم..انشالله همیشه به حاجت دلت برسی..میشه خواهش کنم واسه منم دعا کنی...دعا کنی حامله بشم شرایطم‌خاصه سنم‌بالا معجزه لازمم..انشالله همه حاجت روا شن

نی نی اخه پس کی میای🥺 اگه بدونی آبجی برات چیا خریده اگه بدونی مامان یواشکی برات چیا خریده زودتر بیا..اگه بدونی آجی تو راه مدرسه همش میگه چرا من فقط تنهام بیا دیگه.👧👶🏻👨‍👩‍👧‍👧خدایامنتظر معجزه بزرگت هستم منم.میشه با دلای پاکتون دعام کنین باردار بشم من به دعاتون اعتقاد دارم..انشالله یه روزی تیکر بزارم بگم دیدین منم  باردار شدم  
2706