2733
2734
عنوان

از دست همسایه ها ارامش ندارم دیگه

| مشاهده متن کامل بحث + 228 بازدید | 29 پست
بعضیا بیشعورن ذاتشون همینه درستم نمیشن  من چی بگم که جاریم طبقه پایینمونه  خودم دوتا بچه ...

بچه همسایه بغلی ما صبح تا شب مشت و لگد به در ودیوار حالا یه زمانی همسایه ی بالاییمون یه لر بود صبح تا شب با چرخ خیاطی دررررر دررررر الان اونا رفتن بجاش یه افغانی اومده زنه صبح تا شب گریه ناله پاشو محکم میکوبه زمین، یه همسایه هم داریم تو یک ساختمون دیگست  صبح تا شب با شوهر معتادش در حال جنگه

واسه ما قسمت بدش اینه که اینا هم صاحب خونه هستن مستاجر نیستن که بگم سرسال میرن

اوووووف این دیگه بده

تاحالا بهشون گفتین

کلمات قدرت آزار دادن شما را ندارندمگر آنکه گوینده‌ی کلمات برایتان بسیار عزیز باشد . . .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا تذکر نمی‌دین شاید نمی‌دونن صداشون میاد همسایه بالایی ما هم فرش های رو جمع کرده بود اینقدر سر و ص ...

مگه میشه متوجه نشن وقتی صدای مبل اونجوری میاد و میکشه جیغش در میاد تو خونه پایینی بدبخت که 6برابر صدا میره

عایق صوتی چجوریه تا حالا ندیدم بعد از ساخت خونه بشه زد اخه اینا بچه ندارن خیر سرشون خودشون زن و شوه ...

بخوام بگم. مثلا توی فیلمها دیدی. طرف میره زندان. یه شیشه دوجداره است که هوایی نیست و بنابراین صدا نمیرسه اون طرف شیشه. با گوشی صحبت می کنه.

در واقع فوم یا یونولیت که نمیزاره صدا بره. البته مدلهای مختلف داره. کوبشی و اینها

مثلا توی مهدها یه اتاق عایق می کنن. بچه هایی که خوابن اونجا هستن. تا بچه های دیگه و آهنگ و ..... شنیده نشه و بچه از خواب بیدار نشه.

بله روکار هم انجام میدن. خیلی هم سریع میشه. و هزینه زیادی نداره

شرکتها و ادارات یه اتاقهایی که مخصوص جلسات مدیران هست برای اینکه صدا داخل جلسه بیرون نیاد و خلاصه اتاق امن باشه.

ولی در کل اگه خونه خودته. این کار رو بکن. 

2731
بچه همسایه بغلی ما صبح تا شب مشت و لگد به در ودیوار حالا یه زمانی همسایه ی بالاییمون یه لر بود صبح ت ...

آدم دلش میخواد فرار کنه فقط 

حیف نیست خونه ویلایی؟؟حداقل میدونی خودتی و خودت 

درک ندارن اصلا 

بعد بچه ی من همون یکی دوساعت که تو خونه بازی میکنه خار میشه تو چشم اینا  

کاربر مامان دوتا پسر سابقم 🥰
بخوام بگم. مثلا توی فیلمها دیدی. طرف میره زندان. یه شیشه دوجداره است که هوایی نیست و بنابراین صدا نم ...

اگر اینجوری باشه که صدای نحسشون نیاد عالی میشه بخدا یه مهمون بیاد ابرو ادم میره 

2738
اره یه بار گفتم ولی دیگه گفتن زیادم ممکنه حساسشون کنه بدتر کنن

نمیدونم چرا اینایی که تو آپارتمانن اینجوری میکنن بعضیاواقعا فرهنگ ندارن 

کلمات قدرت آزار دادن شما را ندارندمگر آنکه گوینده‌ی کلمات برایتان بسیار عزیز باشد . . .
حتما نفهمیده دیگه بگو خدایی چه خبره هر روز بخواد میز و مبل جا به جا کنه 

میفهمن خودشونو میزنن به خریت  

ما مثلا ساعت دو خوابیم یهو یه صدای شدید کشیدن صندلی میاد از پایین  

بعدا که به جاریم میگم میگه بچم داشت صندلی رو می‌کشید!! 

خب بردن ۴ تا صندلی تو اتاق کار سختیه مگه؟؟ ببر اتاق بچه نکشه تازه اونم ۲ نصف شب

حتما نفهمیده دیگه بگو خدایی چه خبره هر روز بخواد میز و مبل جا به جا کنه 

احمقن دیگه روز اولی که بار کشی کرد و اومد نحسیش رو هم با خودش اورد از 1شب تا 6صبح بخدا صدای این کشیدن وسایل بی صاحابش میومد شوهرم 20بار رفت گفت الان موقع انجام دادنش نیست اصلا انگار نه انگار 

بچه همسایه بغلی ما صبح تا شب مشت و لگد به در ودیوار حالا یه زمانی همسایه ی بالاییمون یه لر بود صبح ت ...

وای فقط ادم دلش میخواد همه رو یه جا اتیش بزنه خودش رو خلاص کنه

آدم دلش میخواد فرار کنه فقط  حیف نیست خونه ویلایی؟؟حداقل میدونی خودتی و خودت  درک ندارن ...

الان میفهمم اونموقع که فامیلم میگفت خوش به حالت خونتون ویلایی هستش من نق میزدم که دلت میاد آپارتمان خیلی خوبه تروتمیز و راحت الان روانی شدم دیگه 

الان میفهمم اونموقع که فامیلم میگفت خوش به حالت خونتون ویلایی هستش من نق میزدم که دلت میاد آپارتمان ...

منم قبلا میگفتم خونه آپارتمانی و اینا خوبه 

حالا واسه ما آپارتمان هم نیستا همه چیز جداست حتی در حیاطمون و حیاط فقط دردم اینه که اونا پایین و ما بالاییم 

انشالله یروز بتونیم یه خونه ویلایی بسازیم راحت شیم هممون از دست اینا

منم قبلا میگفتم خونه آپارتمانی و اینا خوبه  حالا واسه ما آپارتمان هم نیستا همه چیز جداست حتی د ...

ایشالا ولی گمونم من تا موقعی که شوهرم بخواد بازنشسته بشه باید تو آپارتمان بپوسم 

حالا خونه های دروپیت پایین شهر و محله های متوسط اینجوریه بالا شهر همه طبقات از هم به اندازه فاصله دارن و عایقن از اول 

2706