2733
2739
عنوان

گفتار درمانی سکته مغزی تهران

84 بازدید | 10 پست

سلام 

بچه ها مامانم ۳ هفته س سکته مغزی کرده سمت راست بدنش لمس شده تکلم نداره و با لوله بهش غذا میدن کسی گفتار درمانی خیلی خوب  تو تهران بلده به دادمون برسه که مشکل بلعش حل شه 

💔خسته شدم از این همه نا عدالتی کاش جون مرگ بشم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مامان من دو هفته پیش بر اثر سکته مغزی فوری فوت شدند 💔😞 خداروشکر مادرت الان نفس میکشه دکتر خوب ...

خدا رحمتشون کنه 

الهی خدا به دلت صبر بده دختر 

2728

مشکل بلعشون بخاطر اون لوله های لعنتی که وارد حلق این بندگان خدا میکنن، سعی کنید به جای غذا دادن با لوله از غذاهای آبکی که نیاز به جویدن نداره بهشون بدید که خودشون بتونن کم کم قورت دادن رو شروع کنن، صبر زیادی میخواد پس نیاز به یه آدم با حوصله داره که خیلی کم کم و با مکث بهش غذا بده و بی حوصلگی نکنه

برای اون یک طرف بدنش که گفتید لمس شده کار درمان ببرید با ماساژ به مرور برمیگرده و از روی دست کاردرمان نگاه کنید و همون کارا رو خودتون هم حتما روزانه توی خونه ماساژ بدید 

مشکل بلعشون بخاطر اون لوله های لعنتی که وارد حلق این بندگان خدا میکنن، سعی کنید به جای غذا دادن با ل ...

عزیزم بهش آب دادیم میپره تو گلوش 

واسه همین با لوله همچنان دارن غذا میدن

عزیزم بهش آب دادیم میپره تو گلوش  واسه همین با لوله همچنان دارن غذا میدن

تا زمانی لوله تو گلوشونه وضع همینه عزیزم اون لوله به تارهای صوتیشونم آسیب میرسونه و بعدا تکلم رو‌هم براشون سخت میکنن و از طرفی این ماهیچه های فک و دهان وقتی فعالیتی نکنه تنبل میشه

مثلا آب که میخواید بدید سرشونو تو یه حالت بذارید که نه کاملا دراز کش باشن و نه نشسته یه شیب داشته باشه و اوایل با قاشق چایی خوری آب رو خورد خورد بدید 

2738
تا زمانی لوله تو گلوشونه وضع همینه عزیزم اون لوله به تارهای صوتیشونم آسیب میرسونه و بعدا تکلم رو‌هم ...

درست میگی 

یعنی الان همزمان که لوله تو دهنشه از راه دهان هم بهش مایعات بدیم درسته ؟

درست میگی  یعنی الان همزمان که لوله تو دهنشه از راه دهان هم بهش مایعات بدیم درسته ؟

نه لوله باید خارج بشه و مثل آدم عادی از گلویی که هیچی توش نیست به همون صورت که گفتم و با نهایت آرامش خودش شروع کنه به قورت دادن

ببین طبیعیه اولش اذیت میشید و ممکنه مدام بپره تو گلوشون اما صبرو تحمل به خرج بدید و از قاشق کوچیک با حجم کم بصورت آبکی شروع کنید بذارید این ماهیچه ها غذا رو بدن پایین حتی اگر شده قطره قطره 

کسی که بهشون رسیدگی میکنه و غذا میده به هیچ وجه کلافه نباید بشه چون این مدل مریض ها روحیشون به شدت شکنندست، مدام بهش امید و انرژی بدید تا روحیشونو نبازن

نه لوله باید خارج بشه و مثل آدم عادی از گلویی که هیچی توش نیست به همون صورت که گفتم و با نهایت آرامش ...

نه حواسم هست 

خودم بهش غذا میدم