2733
2739

هیچ کار 

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من هیچ کاری نکن چون روش ها زمین تا آسمون فرق داره کارت خیلی سخت تر میشه بچه گیج میشه

چرا من تا امروز نمتونستم تو سایت بیام؟

میگن دعای نی نی سایتی ها میگیره لطفا برام دعا کنین خیلی زوووود من از این خونه اسباب کشی کنم دارم توش 

اگر پیش دبستانی رفته باشه نیاز ب هیچ کار خاصی نیست چون بچه سردرگم میشه اموزش کلاس اول فقط باید توسط معلمش باشه تا اشتباه نکنه حتی لیست تلفظ الفبا رو هم معم بهتون میده ک توی خونه اشتباه یا ب سبک قدیم تلفظ نکنید بچه سر در گم بشه

فقط 4 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قیافه من 🔫😑😑 وقتی توی تاپیک خانومای باردار میرم۰۰۰ از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره🔫😑 با هندزفری آهنگ گوش دادم بچم ناقص نشه🔫😑تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه🔫😑یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه🔫😑 موز خوردم بچم نیوفته🔫😑 چایی داغ خوردم بچم نسوزه🔫😑 الویه خوردم تخم مرغ خام توی سسش رو بچم اثر نذاره🔫😑 حالت تهوعم قطع شده بچم نمرده باشه🔫😑 داشتم بستنی میخوردم یه تیکش افتاد رو شکمم سنگین نباشه بچم سقط بشه🔫😑😑 درو محکم کوبیدم گوش بچم پاره نشه🔫😑باد پرده رو تکون داد نوار سرپی توی پرده توی هوا معلق نشه روی بچم اثر بزاره🔫😑😑 بچه فامیل با لیزر اسباب بازی انداخت رو شکمم واسه بچم ضرر نداره🔫😑 عطر میزدم تاپم نازک بود ریخت رو شکمم بچم خفه نشه🤕😑😑 کشمش خوردم بچم فلان نشه... یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه... مادر شوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی، مگه چند روز دیگه داری تا زایمان؟ دوهفتمه عزیزم🔫😑😑😑                                                                                                                                                                                                                                    
2740

هیچی بهش یاد نده

چون بلد باشه تو کلاس حوصلش سر میره

بچه های کلاس اول هم آروم و قرار ندارن اونوقت حوصلش سر بره هی میخواد پاشه یا با بغل دستیش حرف بزنه

و اینکه کلا روش معلم فرق میکنه

تو طول سال تحصیلی باهاش خوب کار کن

فقط رو دست ورزیش کار کن که موقع مشق نوشتن خسته نشه

💢💥لایک نکن خواهرم لایک نکنننننن

پسرمن در پیش دبستانی نشانه ها رو یاد گرفت.وکلمات ساده رو میتونست بخونه...بنظرم خیلی برای اول اماده بود.الان روخوانیش عالیه...بعضیا میگن نباید حروفها رو قبل ازمدرسه یاد بگیرن. ولی بنظرم خیلی خوب بود که تاحدی حروف رو بلد بود

همون پیش یک و دو ک گذاشتمش یکم اشنا شد

تازه پسر من دستاش خیلی ضعیییف بودن باورم نمیشد بتونه، ولی الان قشنگ میخونه و مینویسه

تابستون بزار راحت باشه خستش نکن( اگه پیش رفته)

فقط 6 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

هیچ کار 

بزار مدرسه معلم با روش خودش حروف رو  یادش میده

شما شکل حروف رو براش با مقوا ببرید و مثلا این آقای چ هست یا اون یکی خانم ص 

از این کارا 

با شکل چن تایی از حروف اشنا شه. نه تمام حروف. 

الگو ی ریاضی رو باهاش کار کنید با چینه و چوب خط 

نه