2733
2734
ببخشید دست کرزیش یعنی چی 

دست ورزی

یعنی عضلات دستش قوی بشه

دختر من از ۲ سالگی خیلی خیلی نقاشی میکشید 

مداد دست گرفتن براش سخت نبود و خیلی باعث شد دستش تو مشق نوشتن تند بشه

💢💥لایک نکن خواهرم لایک نکنننننن
این طوری اعتماد به نفسش بالا میشه و خیلی خوبه

از کجا معلوم واکنش نشون بده و علاقه اش رو از دست نده؟

شما نباید مستقیم آموزش بدی.

آموزش غیر مستقیم عالیه. با قصه و نقاشی با بچه کار میکنن

اللهم صل علی محمدو آل محمدوعجل فرجهم به حق زینب کبری 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

رفته ولی نوشتن باهاش کار نکردن

خو همون کافیه اصلا هیچی یاد نده خاله من جلو جلو یاد داد بچه گیج شده بود ک چی ب چیه زمین تا آسمون فرق داره تدریس معلم با ما من با دخترم اصلا تابستون کار نکردم در ضمن بخای تابستونم باهاش کار کنی کلا زده میشه از درس فقط تا میتونی مستقلش کن انواع باز کردن خوراکی رو یادش بده کفش پوشیدن رو یادش بده کوله جمع کردن تو مدرسه یادش بده دسشویی رفتن ۱ و۲ رو کامل مستقل یادش بده ک روپوش و شلوارش رو خیس نکنه خیلی کارای دیگه ک میدونی توش ضعف داره اگر اجتماعی نیس سعی کن اجتماعیش کنی اگر شلوغ هس تمرکز نداره سعی کن با بازی های ذهن مترکزش کنی بزن تو نت بازی های تقویت دو نیم کره مغز برای بچه ها اونو انجام بده

خدایا فقط بهم آرامش و صبر زیاد بده چیزایی ک واقعا لازمشون دارم

قیچی کردن یادش بده با خمیر چیزای هدفمند درست کردن یادش بده کاغذ مچاله کردن با پاک کن اکثره بچه ها بلد نیسن خوب کار کنن یا شل میکشن خوب پاک نمیشه یا صفت میکشن برگه پاره میشه اونو یادش بده بعد دیگه یادش بده خیلی مداد رو فشار نده رو برگه یه تکنیک هس ک یه برگه میذاری رو فرش یه مداد تراش شده میدی دستش میگی مثلا ۳تا گل بکش ولی برگت نباید سوراخ بشه

خدایا فقط بهم آرامش و صبر زیاد بده چیزایی ک واقعا لازمشون دارم
2731