2737
2734
عنوان

علت کوتاه شدن دوره پریود ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 536 بازدید | 40 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رفتم حمام و بعد حمامم خونریزیم کم شد و دیگه نیومد فک کنم برا حمام باشه 🥲 ولی واقعا نمیشه حمام نرفت ...

بله به خاطرحمام، فکرکنید دائم این کاربکنید، طی چندسال؟ جیزی ازرحم وتخمدان نمیمونه

چرامیشه حمام نرفت، سلامتیتون اولویت، وقتی ازدواج کنید، وباردارنشیدخدای نکرده

، وسختی بکشید، متوجه میشید، رعایت همین نکته، که اهمیتی به نظرنداره، چقدر، تاثیرجبران ناپذیری داره

عزیزدل، کارهای که گفتم حتماانجام بدید

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود
2731
چندسالتونه  متاهلید بچه دارید ؟ مرسی عزیزم .

من ۲۷سالمه گلم بله متاهلم و خیلی زود باردارشدم اصلا به خودت استرس نده لبنیات و فست فود و شیرینی‌جات رو به حداقل برسون....ورزش کن...نذار دور شکمت چاق بشه

بله به خاطرحمام، فکرکنید دائم این کاربکنید، طی چندسال؟ جیزی ازرحم وتخمدان نمیمونه چرامیشه حمام نرفت ...

ووای دعزیزم راست میگی  

من همیشه تو موقع پریودی حمام میرفتم 

به دکترم گفتم گفت مشکلی نداره برو

دیگه منم انجام میدادم 

ولی به نظرم شما درست میگی چون یعد از اون خونریزیم کم شد و بعدم  نیومد 

2738
عزیزم دو فامد نوعی پروژسترون هستش ،علت اینکه خونریزیت کم شده بخاطر این قرص هستش ،نگران نباش من قبلا ...

من دیگه مصرف نمیکنم مال چند ماه پیش بود خوردم و الان یه چهار ماهی میشه قرصی نمیخورم . 

خونریزیم کم نشده دورش کم شده به جا هفت روزه پنج روزه تمام شد . 

مرسی عزیزم 

من ۲۷سالمه گلم بله متاهلم و خیلی زود باردارشدم اصلا به خودت استرس نده لبنیات و فست فود و شیرینی‌جات ...

الهیی شکر زود باردار شدی 

خداروشکر لاغرم ولی حتما باید ورزشو انجام بدم 

مرسی عزیزم 

ووای دعزیزم راست میگی   من همیشه تو موقع پریودی حمام میرفتم  به دکترم گفتم گفت مشکلی ندا ...

کاچی یادت نره، بگومامان برات درست کنن، یاخودتون درست کنید، حداقل س یاچهارروز اول بخورید

سیاهدانه هم بمالید

متاسفانه برای هرکسی یک جای ازبدن که ضعف داشته تاثیرگذاشته به شدت روی رحم وتخمدان بانوان تاثیرمنفی د ...

اره.منم دو دوره زدم،الان چن وقتیه چهارماه یکبار ب زور پریود میشم،

هر بار این درو محکم ببند برو
اره.منم دو دوره زدم،الان چن وقتیه چهارماه یکبار ب زور پریود میشم،

حتماااا سنتی برید، سنتی خوب، 

کارهای که به دوستمون گفتم انجام بدید

حجامت، پاکسازی بدن و...حتماحالتون بهترمیکنه