2737
2734
عنوان

چیکار کنم خواب نمونم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 677 بازدید | 104 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
نه والا اونی که ما از بیرون میبینیم یا کلاسای آنلاینه یا هر روزه خدا تعطیلی نمره هام که خدا سلامتی ...

کی گفتهههه خدایی کی بدون تلاش به جایی میرسه که ماهادومیش باشیم

خودمن چه روزایی نبود از دوازده ظهر تا ششصبح مثل چی درس می‌خوندم که۷:۳۰باید سره جلسه می‌بودم. فقط نیم ساعت شب می‌خوابیدم

یا چقدر تلاش کردم عیددنی نرفتم از چه تفریحاتم نزدم از کافه رفتنم نزدم از فیلم دیدنم که معتاددد فبلمم نزدم تا بتونم درس بخونم بخدا اونقدر سختهههه 

پس ن ظرف شستن و جارو کردن و شام درست کردن برای خانواده شوهر سخته🤣😂خدایی من هرکی رو از اطرافیان مینم خونه داره همش میگه وای خسته شدم وای چقدر کارم سختهو.... بهش میگم بخدااا کارشما هیچ سختی ندارع آخه هردوتاشو چشیدم میفهمم که درس خوندن خیلی سخته

من حتی بچه بودم روزای جمعه پامیدشم میرفتم قلم چی فک‌کن آدمای بزرگ خواب بودن جمعه یک بچه ده دوازده ساله بلندشه بره آزمون بده که چییی؟درد نیست؟

یه نمور فقط اگه دوره کنکور باشی وگرنه بقیه ش کویته به ما که آمار دانشگاهای الانو اینجوری دادن

چی بگم ولی من خیلی فشار روم بوده و الان همین امسال واقعا کم آوردم یعنی نمی‌دونم ته امسال ته قضیه کنکور من چی میشه میدونی اگر کسی میزدم که اصلا استعداد درس خوندن نداشت چه میدونم اصلا تو فاز درس و مدرسه نبود غصه نمی‌خوردم ولی این زوره که من بخاطر خستگی یا بخاطر فیلم دیدن زیادم امسال عقب کشیدم چه صبحا که گریه نکردم 

ببخشید خیلی حرف زدم چون واقعا کسیو ندارم بهش بگم این چیزا رو دیگه بریدم

کی گفتهههه خدایی کی بدون تلاش به جایی میرسه که ماهادومیش باشیم خودمن چه روزایی نبود از دوازده ظهر ت ...

در مقابل درس خوندنای قدیم مث تفریحه

برف میومد تا زانومون ولی تعطیلمون نمیکردن

جنگ بود تعطیلمون نمیکردن

اصن میمردیمم تعطیلمون نمیکردن  

یه تاجی
چی بگم ولی من خیلی فشار روم بوده و الان همین امسال واقعا کم آوردم یعنی نمی‌دونم ته امسال ته قضیه کنک ...

فقط به خودت اعتماد داشته باش و استرس نداشته باش 

مطمئن باش قبول میشی

حالا چه رشته ای مد نظرته؟

یه تاجی
فقط به خودت اعتماد داشته باش و استرس نداشته باش  مطمئن باش قبول میشی حالا چه رشته ای مد ن ...

والا اونقدر که همه میگن دیره دیگه امید ندارم فقط دولتی بیارم حداقلش وگرنه من خیلی دندون دوست دارم😭