2737
2734

هنوز بیست سالمم نشده... عکسهای سال های پیشمو نگاه می کنم دنبال تفاوت میگردم همش، احساس میکنم دیگه بیبی فیس نیستم، چشمام دیگه خوشحال نیستن... یه ساله درگیر مشکلات روحی ام الان نزدیک دو  ماهه شبا تا دیر وقت شب زنده دارم... احساس میکنم اینا باعث شده پیر بشم...

جون ندارم برای ادامه زندگی...

هر جا این ماجرا stop بشه من راضیمممم

حال ادامه دادن ندارم😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای دختر من ۳۸ سالمه احساس پیری نمی کنم شما که بیست سالته چرا اینجوری هستید تازه کلی مشکلات تو زندگی هم داشتم

دنیا می‌چرخه مثل تاس 🎲 یه روز حکم میکنی یه روز التماس....️
2728
ای دختر من ۳۸ سالمه احساس پیری نمی کنم شما که بیست سالته چرا اینجوری هستید تازه کلی مشکلات تو زندگی ...

مشکلم دقیقا همینه الان چه وقت ما امیدیه تازه من زندگیم راحته🥲 ولی زندگیم بی معنی شده

همینطور که جسم نیاز به غذا داره روح هم نیاز های خودشو داره و باید از طریق نماز و معنویات روحتو آروم کنی غذای روح نماز ورزش مدیتیشن پیاده روی کوهنوردی البته اینا از دیدگاه منه ولی هیچ وقت نامید نشو از خدا کمک بخواه همه چی درست میشه تبدیل به دختر شاداب و پرانگیزه میشی ❤🤲🏻

2740
مشکلم دقیقا همینه الان چه وقت ما امیدیه تازه من زندگیم راحته🥲 ولی زندگیم بی معنی شده

کتاب بخون ورزش کن یوگا کار کن مسافرت برو  کلاس هنری برو کلاس رقص برو کلا هر کاری که خوشحالت می کنه انجام بده من هر وقت تو زندگی ناامید شدم کتاب های روانشناسی خوندم اثرات مثبتی روم داشت

دنیا می‌چرخه مثل تاس 🎲 یه روز حکم میکنی یه روز التماس....️
کتاب بخون ورزش کن یوگا کار کن مسافرت برو  کلاس هنری برو کلاس رقص برو کلا هر کاری که خوشحالت می ...

درسته مرسی ولی قبلش باید مشکل خوابمو حل کنم احتمالا هورمونام بهم ریخته ریخته

عزیز دلم پنج سال میشه دوره های خودشناسی روانشناسی گرفتم گوش میدم کار میکنم خیلی باید روی خودت کار کن ...

شروع کن خدا منتظرته همین الان پاشو نماز بخون بعد نماز صبح دو رکعت حاجت بخون برو تو سجده ازش کمک بخواه تنها کسی که میتونه کمکت کنه خداست ازش اراده بخواه که ورزش کنی با خدا ارتباط بگیر جاهایی دستتو میگیره که فکرشم نمیکنی موفق باشی💟