2733
2734
عنوان

اینجا کسی افق کوروش کار میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 1422 بازدید | 80 پست
من اصفهانم. ولی مرکز استان نییتن.یکی از شهرستانام شهرمون دو یا سه تا افق کوروش داره.من فقط زیاد کار ...

باید بری کافیتت نگا کنی فک کنم مرگز شهرا بهترن خب 

خدایا من جز تو کسیو ندارم تو بخواه برای من توبساز برای من صالح منو با خواسته ی من یکی کن به تو ایمان دارم معبودم
نه ایت بی شرف اینجام مستاجره خدا لعنتش کنه

اسی رفتید اونجا خونه بزرگ نگیرید یه سوییت ۳۰،۴۰ متری هم بگیرید واسه دونفر کفایت میده.اگه شوهرتم با وانتش همونجا کار پیداکنه اضافه کاریم برید ماهی ۲۰ تا ۳۰ میلیون میشه بازم خوبه یکمشو بخورید یکمش پس انداز کنید یه زمین کوچیک جای ارزون بگیرید که خونه بسازید ان شاءالله. امیدوارم واقعا همه به ارزوهاشون وخواسته هاشون برسن خدا مشکلای منم رفع کنه نجاتم بده.منکه بدجوری وبد جایی وبا بد ادمایی گیر افتادم

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من سرچ کردم عزیزم تو گوگل سرچ کن افق کوروش بعد از گزینه های فرصت های شغلی رو انتخاب کن فرم استخدام د ...

ممنون گفتی

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم
اتفاقا خیلی به این موضوع فک کردم نمیدونم من شرایط اوکی میکنم و ازش جدا میشم 

جدا شدن ک یه بحث دیگس 

ولی اگه میخوای زندگی کنی الان باید بین بد و بدتر انتخاب کنی

ببین جوری نشه ک بری شهر دیگه هم کارکنی و خسته بشی هم غرای شوهر تن پرورتو تحمل کنی 

اینجا حداقل حرف تو بیشتر میتونی به کرسی بنشونی

شاید اگه همینجا بمونی و سیاست های زندگیتو تغییر بدی بهتر باشه

من نمیدانستم معنی هرگز را♤ توچرا بازنگشتی دیگر ¿
2731
اسی رفتید اونجا خونه بزرگ نگیرید یه سوییت ۳۰،۴۰ متری هم بگیرید واسه دونفر کفایت میده.اگه شوهرتم با و ...

با نفس پاک به حق حضرت محمد مشگلت حل بشه

ببین مم میترسم شوهرم بخاطر اذیت کردن من دیگه اونجا کار نکنه خدای منم بزرگه شرایطو اوکی میکنم ازس جدا میشم اگه دیدم داره اذیت میکنه توروخدا برام دعا کن منم برای شما دعا میکنم

خدایا من جز تو کسیو ندارم تو بخواه برای من توبساز برای من صالح منو با خواسته ی من یکی کن به تو ایمان دارم معبودم
جدا شدن ک یه بحث دیگس  ولی اگه میخوای زندگی کنی الان باید بین بد و بدتر انتخاب کنی ببین جوری ...

اینجا خیلب خاتوادش اذیتم میکنن یکسال با پسرشون حرف نمیزنن میگن باید زنتو طلاق بدی چونکه از اولم ناراضی بودن

منم حرفم اینکه میگم من این همه باتو راه امدم توام دو قدم بیا

ولی دیدم داره اذیت میکنه بخدا ازش جدا میشم 

اینجا خیلب خاتوادش اذیتم میکنن یکسال با پسرشون حرف نمیزنن میگن باید زنتو طلاق بدی چونکه از اولم نارا ...

انشالله خداکمکت کنه و مشکلت حل بشه🙏🏼

من نمیدانستم معنی هرگز را♤ توچرا بازنگشتی دیگر ¿
2740
انشالله خداکمکت کنه و مشکلت حل بشه🙏🏼

مرسی عزیزم ان شالله

خواهش میکنم گلم انشاالله یه کار خوب پیدا کنی

فداتشم عزیزم بخدا من دلم بد نیس نمیدونم چرا انقد شانسم بده گیر نامرد افتادم

منم خوش شانس نبودم عزیزم. انشاالله خدا کمکمون کنه

برای هم دعا میکنیم خدا کمکت کنه متاهلی؟

من حماقت کردم زن یه گدا شدم

اره متاهلم

پس دیگه تا اخرش رفتم .....

خدا کمک کنه