2733
2734
عنوان

اینجا کسی افق کوروش کار میکنه

1422 بازدید | 80 پست

یه دوست دارم از دوران دبیرستان دوستیم

مدتیه رفته تو فروشگاه افق کوروش کار میکنه

میگه خیلی درآمدش خوبه....

راست میگه؟؟؟؟ لطفا میشه جواب بدین

خدایا من جز تو کسیو ندارم تو بخواه برای من توبساز برای من صالح منو با خواسته ی من یکی کن به تو ایمان دارم معبودم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چیجوری میشه کار کرد

نمیدونم ولی ازش می پرسم

خدایا من جز تو کسیو ندارم تو بخواه برای من توبساز برای من صالح منو با خواسته ی من یکی کن به تو ایمان دارم معبودم
2728
اداره کاریه دیگ با بیمه

این قسم میخوره میگه ۱۵ تومن میگیرم 

عزیزم اداره کار الان 11 هست شاید اضافه کار میمونه

اجی مطمنی ۱۱ تومنه اداره کار هفت تومنه ها

2740
من رفتم افق کوروش کار کنم گفتن 11

ما اوضاعمون خیلی بده بنظرت می صرفه؟

ولا خوبه بیمه داره اضافه کاری داره کارشم خب نیمه دولتی هست سختی نداره من فقط چون دارم طلاق میگیر ...

بخدا انقد استرس دارم اخه به شوهرم میگم باید بریم کرمانشاه میگه نه ولی اگه تو کرایه رو بدی قبوله جالا اتقد استرس دارم میترسم بریم اونجا این هعی نق بزنه سرم

نمیدونم ولی ازش می پرسم

.شوهرخواهرم مدیر یه شعبه شه حقوقش پارسال ۱۵ بود امسالو نمیدونم چقدر اضافه میکنن..سنوات داره بیمه داره بن خرید داره عیدی مطابق حقوق داره اضافه حقوق داره..اجناسی که چندروز به تاریخ انقضاش مونده رو میاره خونه این حجمی که من دیدم میاره تو زندگیش یه فرد معمولی بالای ۵۰ میلیون باید درامد داشته باشه تا بتونه اینجوری بیاره تو زندگی

ای ایران ای مرز پرگهر❤️ای خاکت سرچشمه ی هنر❤️دور از تو اندیشه ی بدان❤️پاینده مانی و جاودان❤️
.شوهرخواهرم مدیر یه شعبه شه حقوقش پارسال ۱۵ بود امسالو نمیدونم چقدر اضافه میکنن..سنوات داره بیمه دار ...

مرسی عزیزم پس خوبه درسته؟

مرسی عزیزم پس خوبه درسته؟

اگر سختی کار رو بپذیره و کم کم جا بیوفته و به درجه ی مدیریت برسه عالیه

ای ایران ای مرز پرگهر❤️ای خاکت سرچشمه ی هنر❤️دور از تو اندیشه ی بدان❤️پاینده مانی و جاودان❤️
اگر سختی کار رو بپذیره و کم کم جا بیوفته و به درجه ی مدیریت برسه عالیه

ببین من ازدواج کردم امدم شهر غریب اه در بساط نداریم

همش به شوهرم میگم بیا بریم شهر من کرمانشا

هی بهونه میاره الان خودم میخام برم افق کوروش کار کنم

ولی انقد میترسم بریم اونجا این شوهرم هعی منو سرزنش کنه که اره تو منو برداشتی اوزدی اینجا