2733
2739
عنوان

اینجا کسی افق کوروش کار میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 1486 بازدید | 80 پست
نمیدونم بخدا صدقه دادم اتفاقا به یتیمم دادم  بهش میگم من این همه کوتا امدم با شرایطتت ساختم ب ...

چطوریه ثبت نامش؟ منم لیسانسم ولی بیکارم با نصف این حقوقم حاضرم برم سرکار

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم
خب با وانت کرمانشاهم می‌تونه کار کنه . بهونه میاره 

خیلی دارم اذیت میشم مقصر خدا نیست مقصر خودمم شوهرم با زبون چربش‌منو گول زد بقران مفتتت منو گرفت

بخدا از خودم تعریف نمیکنم خیلی ازش سرم

من لیساسنم اون دبپلم ردیه

من قدم بلنده سفیدم.... منظورم ایکه خیلی ازش سرم

ولی من خیلی احمقم خیلی زیاد

رو معده زنش شدم اما من مقصرم چونکه نباید گول میخوردم

ولی چه انتظاری از یه دختر دارین که پدرش انقد کتکش میزد

انقد بش توهین میکرد تا که یکی گفت عاشقتم‌من خر شدم

ولی خدا کمکم میکنه بش توکل میکنم بعد با دعای خیر شماها میرم جلو من دیگه تسلیمم در مقابلش

خدایا من جز تو کسیو ندارم تو بخواه برای من توبساز برای من صالح منو با خواسته ی من یکی کن به تو ایمان دارم معبودم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه کجایی که میخوای بری کرمانشاه؟

کرماشانگم 

بچه کرمانشاهم

خدایا من جز تو کسیو ندارم تو بخواه برای من توبساز برای من صالح منو با خواسته ی من یکی کن به تو ایمان دارم معبودم
خب اول برو اونجا بپرس ببین چقدر حقوق میدن ساعت کارش چقدره اصلا نیرو جدید میخان یا نه اگر همه چیت اوک ...

فکره خودمم همینه من زیر دست نامرد افتادم هیچکس مقصر نیست خودم کردم که لعنت بر خودم باد

2731
یکی از دخترای اقوام ماهم کار میکنه اونجا ۱۲ میگیره ولی اضافه بمون همون حدود ۱۵ میشه

میمونم برام دعا کن زیر دست یه نامرد افتادم طلاهمو ازم گرفت

این دوساله برام نگرفته حالا میگه اگه میخای بری کرماشا باید خودتت کرایه بدی برای خونخ

چطوریه ثبت نامش؟ منم لیسانسم ولی بیکارم با نصف این حقوقم حاضرم برم سرکار

کدوم شهری عزززیزم

2740
اس توشهری ک الان هستین شوهرت خونه داره؟

نه ایت بی شرف اینجام مستاجره خدا لعنتش کنه

اسی تصمیمی ک گرفتی خوبه ولی به شرطی ک شوهرت نخواد اونجا تازه باهات لجبازی کنه و از همه چیز ایراد بگیره حتی ممکنه بخواد بمونه خونه و بهونه کنه بیکاریشو بندازه گردنت 

به همه جوانبش فکر کن خواهرم

من نمیدانستم معنی هرگز را♤ توچرا بازنگشتی دیگر ¿
اسی میشه بگی چجوری ثبت نام کردی افق کوروش؟

برو کافینت عزززیزم

کدوم شهری عزززیزم

من اصفهانم. ولی مرکز استان نییتن.یکی از شهرستانام شهرمون دو یا سه تا افق کوروش داره.من فقط زیاد کار با این دستگاهاشونو بلد نیستم، یاد میدن؟ شهر نزدیک شهر خودمونم باشه میرم.من لیسانس ماماییم نه شغلمو دوست دارم که حتی تونستم کار پیدا کنم،بعد طدحم ۶ساله بیکارم مجردم هستم خیلی شرایطم سخته.۳۲،۳۳ سالمه، شرایط سنی هم داره؟

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم
اسی تصمیمی ک گرفتی خوبه ولی به شرطی ک شوهرت نخواد اونجا تازه باهات لجبازی کنه و از همه چیز ایراد بگی ...

اتفاقا خیلی به این موضوع فک کردم نمیدونم من شرایط اوکی میکنم و ازش جدا میشم 

2706