2737
2734
عنوان

اینجا کسی افق کوروش کار میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 1422 بازدید | 80 پست
عزیزم، چرا آدم بدی باشی آخه، توکل کن به خدا، خدا هم کمکت میکنه‌. همیشه یه مقدار کوچیک صدقه بذار کنار ...

نمیدونم بخدا صدقه دادم اتفاقا به یتیمم دادم 

بهش میگم من این همه کوتا امدم با شرایطتت ساختم

بیا بریم کرمانشا ولی گوش نمیده ولی من ثبت نام کردم

افق کوروش با خداهم حرفامو زدم ببینم کمکم میکنه

خدایا من جز تو کسیو ندارم تو بخواه برای من توبساز برای من صالح منو با خواسته ی من یکی کن به تو ایمان دارم معبودم
خب با همون وانت بیاد اونور کار کنه خوبه که. بره یه باربری چیزی استخدام میکنن حتما

میگم دیگه میخاد اذیت کنه منو میترسونه تو دلمو خالی میکنه

خدایا من جز تو کسیو ندارم تو بخواه برای من توبساز برای من صالح منو با خواسته ی من یکی کن به تو ایمان دارم معبودم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منو یادتت نره توی دعاهات قول میدم برات دعا میکم عوضشو ببینی

چشم عزیزم

ای ایران ای مرز پرگهر❤️ای خاکت سرچشمه ی هنر❤️دور از تو اندیشه ی بدان❤️پاینده مانی و جاودان❤️
2731

منم دوسم راضیه جانبو کار میکنه

ضرب المثال.🤩خدا آتش را به آدم اعطا کرد.انسان آن را با آب خاموش کرد.🤔  خدا عشق را به آدم داد.💝 انسان آن را با ازدواج خاموش کرد..🤔🤔🤔🤓💞💞💞
2740
اینجور مردا زن با همت و باعرضه لازم دارن. یه خونه هم پیدا کن انشاالله که خیره

اول بخدا بعد به دعای شما توکل میکنم

حیف که خودم این ازدواج اشتباهو کردم

ولی میرم خدای منم بزرگه

خب با وانت کرمانشاهم می‌تونه کار کنه . بهونه میاره 

اره خودم گفتم داره اذیتم میکنه کاش قبل از اینکه بریم تصادف کنه بمیره خدا لعنتش کنه خیلی آزارم میده

ببین من ازدواج کردم امدم شهر غریب اه در بساط نداریم همش به شوهرم میگم بیا بریم شهر من کرمانشا هی ب ...

خب اول برو اونجا بپرس ببین چقدر حقوق میدن ساعت کارش چقدره اصلا نیرو جدید میخان یا نه اگر همه چیت اوکی بود استخدام شدی بعد بیا. خونتو جمع کن ببر

فقط 4 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قیافه من 🔫😑😑 وقتی توی تاپیک خانومای باردار میرم۰۰۰ از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره🔫😑 با هندزفری آهنگ گوش دادم بچم ناقص نشه🔫😑تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه🔫😑یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه🔫😑 موز خوردم بچم نیوفته🔫😑 چایی داغ خوردم بچم نسوزه🔫😑 الویه خوردم تخم مرغ خام توی سسش رو بچم اثر نذاره🔫😑 حالت تهوعم قطع شده بچم نمرده باشه🔫😑 داشتم بستنی میخوردم یه تیکش افتاد رو شکمم سنگین نباشه بچم سقط بشه🔫😑😑 درو محکم کوبیدم گوش بچم پاره نشه🔫😑باد پرده رو تکون داد نوار سرپی توی پرده توی هوا معلق نشه روی بچم اثر بزاره🔫😑😑 بچه فامیل با لیزر اسباب بازی انداخت رو شکمم واسه بچم ضرر نداره🔫😑 عطر میزدم تاپم نازک بود ریخت رو شکمم بچم خفه نشه🤕😑😑 کشمش خوردم بچم فلان نشه... یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه... مادر شوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی، مگه چند روز دیگه داری تا زایمان؟ دوهفتمه عزیزم🔫😑😑😑                                                                                                                                                                                                                                    
.شوهرخواهرم مدیر یه شعبه شه حقوقش پارسال ۱۵ بود امسالو نمیدونم چقدر اضافه میکنن..سنوات داره بیمه دار ...

خوب اون مدیره. احتمالا کارکنان اینجوری نیستن

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم
اره خودم گفتم داره اذیتم میکنه کاش قبل از اینکه بریم تصادف کنه بمیره خدا لعنتش کنه خیلی آزارم میده

یکی از دخترای اقوام ماهم کار میکنه اونجا ۱۲ میگیره ولی اضافه بمون همون حدود ۱۵ میشه