2737
2739
عنوان

اینجا کسی افق کوروش کار میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 1487 بازدید | 80 پست
ببین من ازدواج کردم امدم شهر غریب اه در بساط نداریم همش به شوهرم میگم بیا بریم شهر من کرمانشا هی ب ...

بشینین با-هم منطقی به یه راه حل برسین که جفتتون راضی باشین

💜💜عضو گروه بنفش💜💜وزن شروع ۷۰💜💜وزن-هدف ۵۵💜💜تاریخ شروع رژیم ۴۰۳/۰۲/۱۶💜💜
بشینین با-هم منطقی به یه راه حل برسین که جفتتون راضی باشین

بخدا خیلی سختمه اینجا هروز خدا تنهام خانوادشم خیلی اذیتم میکنن از طرف دیگم میترسم زندگیم از هم بپاشه

امشب کلی باهاش حرف زدم میگع قبوله اگه تو کرایه خونه رو بدی بنظرت خوبه؟؟

خدایا من جز تو کسیو ندارم تو بخواه برای من توبساز برای من صالح منو با خواسته ی من یکی کن به تو ایمان دارم معبودم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین من ازدواج کردم امدم شهر غریب اه در بساط نداریم همش به شوهرم میگم بیا بریم شهر من کرمانشا هی ب ...

نترس، داری دنبال راه حل میگردی خوبه که غیرت داری و اهل کار کردنی، بدتر از شرایط الانت که نمیشه. اول برو اونجا کار رو پرست کن بعد با همسرت برین

امسال میشم physiatrist :)
2731
نترس، داری دنبال راه حل میگردی خوبه که غیرت داری و اهل کار کردنی، بدتر از شرایط الانت که نمیشه. اول ...

اجی بخدا غیرت دارم من دوران مجردیم کار میکردم توروخدا برام دعا کن 

خدایا من جز تو کسیو ندارم تو بخواه برای من توبساز برای من صالح منو با خواسته ی من یکی کن به تو ایمان دارم معبودم
بخدا خیلی سختمه اینجا هروز خدا تنهام خانوادشم خیلی اذیتم میکنن از طرف دیگم میترسم زندگیم از هم بپاشه ...

زندگی مشترکه دیگه..وقتی ۲نفری کار کنین یکی خرج خونه رو بده یکی کرایه خونه رو بده..چه اشکالی داره

💜💜عضو گروه بنفش💜💜وزن شروع ۷۰💜💜وزن-هدف ۵۵💜💜تاریخ شروع رژیم ۴۰۳/۰۲/۱۶💜💜
چرا شما کرایه خونه بدی

میگه من نمیتونم کرمانشا کار کنم کار نیس

خب اینجام خانوادش خدای منو در اوردن 

هرشب گریه زاری میکنم 

زندگی مشترکه دیگه..وقتی ۲نفری کار کنین یکی خرج خونه رو بده یکی کرایه خونه رو بده..چه اشکالی داره

توروخدا برام دعا کن من قبول کردم توکل بخدا

2738
نترس، داری دنبال راه حل میگردی خوبه که غیرت داری و اهل کار کردنی، بدتر از شرایط الانت که نمیشه. اول ...

بخدا اجی من ادم بدی نیستم خیلی زحمت کشم ولی نمیدونم چرا گره میفته تو کارام

ایشالا خیره😍

منو یادتت نره توی دعاهات قول میدم برات دعا میکم عوضشو ببینی

شهر خودشون کارش چیه

یه وانت داره باااهاش کار میکنه

اذیت میکنه اگرنه کار درستو حسابی نداره

بخدا اجی من ادم بدی نیستم خیلی زحمت کشم ولی نمیدونم چرا گره میفته تو کارام

عزیزم، چرا آدم بدی باشی آخه، توکل کن به خدا، خدا هم کمکت میکنه‌. همیشه یه مقدار کوچیک صدقه بذار کنار. من مطمئنم از پسش برمیای. اول کار و خونه رو درست کن بعد برو که اذیت نشید

یه وانت داره باااهاش کار میکنه اذیت میکنه اگرنه کار درستو حسابی نداره

خب با همون وانت بیاد اونور کار کنه خوبه که. بره یه باربری چیزی استخدام میکنن حتما

2706