2737
2739
عنوان

کارما چرا اینجوری کرده؟!

154 بازدید | 14 پست

خونواده شوهرم خیلی اذیتم کردن مخصوصا خواهرشوهرم.از روزی که اومدن خواستگاریم.بامن لجه و اصلا چشم دیدن منو نداره.چه بلاهایی که سرم نیاورده.

بعد یهو این وضع مالیش خوب شده.دکوراسیون خونشو لوض کرده انواع اقسام مسافرتا پشت سرهم زیارت میره.کلاس های متنوع میره 

درحالیک چندین ساله که میشناسمش دیگه.همیشه خدا ۸گرو ۹بود.

ازوقتی واگذاشتمش به خدا وضعش خیلی خوب شده.یعنی موندم چرا هرکی بیشرفتره خدا همیشه پشتشه😔

از کجا میدونی واقعا وضعش خوبه؟

بعضیا فقط برا خودنمایی اینکارارو میکنن

حاضرن شب نون و رب بخورن ولی ظاهرو نشون بدن

منمننکننمیتونیبخونیش😂. چرا باید غصه ی دنیارو بخوریم؟👇🏻 دنیایی که همش اشتباهیه! کولر گازی با برق کار میکنه! ارّه ی برقی با بنزین! خواجوی کرمانی مالِ شیرازه، صائب تبریزی در اصفهانه، اونوقت ستار همدانی مالِ تبریز!! هفت تیر، شش تا گلوله داره، هزار پا شصت تا پا! هیچ عطاری، عطر نمیفروشه و هیچ قهوه خانه ای قهوه! تازه هیچکس در دنیا، چایی رو با قاشق چای خوری نمیخوره! چای سبز، زرده! چای سیاه، قرمز! جعبه سیاه هواپیما نارنجیه، آچار فرانسه مالِ انگلیسه!! تازه سه تار هم چهارتا سیم داره!😂 خب اینا که همش اشتباهیه! چرا باید غصه ی دنیای اشتباهی رو بخوریم؟. اسم و پروفایلم فانه😂🥲، فقط برای اینکه تویی که اسم و پروفایلم رو دیدی، لبخند روی لبت بیاد و یاد قدیما بیوفتی❤️.در سکوت شب، خانه زد فریاد اما تو نشنیدی:)

از کجا میدونی شاید خدا داره باش تسویه حساب میکنه این دنیا؟ 

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
از کجا میدونی واقعا وضعش خوبه؟ بعضیا فقط برا خودنمایی اینکارارو میکنن حاضرن شب نون و رب بخورن ولی ...

نمیدونم.شوهرش$که غلام حلقه بگوشش بوده ازاول.مثلاجوری نیست که بگم باشوهرش درگیری داشته باشه

بچه هاشم کوچیکن☹️

ناراحتیم ازاینه اونیک کتکم زد بچمو از بغلم گرفت وباعث شد ازخونم بیرون کنن.بعد بابچه من پز میداددلمو کباب میکرد چراباید الانم باپیشرفتش دوباره دلم بسوزه.من اینور مریض شدم اسیر دوا درمون اون خوش$و خرم

کارما هم مگه هست؟این بدبختیا برا ماست که حالت عادی برامون از آسمون میباره نه بقیه

والا بقول دوستم 

خدا خدای ادمای عوضیه هرچقدر واس اونا میخواد واس مانمیخواد

نمیدونم.شوهرش$که غلام حلقه بگوشش بوده ازاول.مثلاجوری نیست که بگم باشوهرش درگیری داشته باشه بچه هاشم ...

ی روزي بالاخره خدا جوابشو میده...

خدا نسل هرچی آدم پست روی زمین رو نابود کنه ایشالا

منمننکننمیتونیبخونیش😂. چرا باید غصه ی دنیارو بخوریم؟👇🏻 دنیایی که همش اشتباهیه! کولر گازی با برق کار میکنه! ارّه ی برقی با بنزین! خواجوی کرمانی مالِ شیرازه، صائب تبریزی در اصفهانه، اونوقت ستار همدانی مالِ تبریز!! هفت تیر، شش تا گلوله داره، هزار پا شصت تا پا! هیچ عطاری، عطر نمیفروشه و هیچ قهوه خانه ای قهوه! تازه هیچکس در دنیا، چایی رو با قاشق چای خوری نمیخوره! چای سبز، زرده! چای سیاه، قرمز! جعبه سیاه هواپیما نارنجیه، آچار فرانسه مالِ انگلیسه!! تازه سه تار هم چهارتا سیم داره!😂 خب اینا که همش اشتباهیه! چرا باید غصه ی دنیای اشتباهی رو بخوریم؟. اسم و پروفایلم فانه😂🥲، فقط برای اینکه تویی که اسم و پروفایلم رو دیدی، لبخند روی لبت بیاد و یاد قدیما بیوفتی❤️.در سکوت شب، خانه زد فریاد اما تو نشنیدی:)
2738
از کجا میدونی شاید خدا داره باش تسویه حساب میکنه این دنیا؟ 

اوهم.

اصلا نمیخوام اتفاقی براشون بیفته ها.مثلا بمیره یاچیزی

ولی اینجوری یهو وضعش خوب شده خیلی حرص میخورم که چرا من همچنان اسیبایی که بهم وارد شده رو دارم.

ولی اون سرخوش شده 

چون خدا سنتی داره به اسم استدراج یا امهال اگر کسی بخواد گناه کنه و اصرار کنه ، خدا بهش فرصت میده و ...

😔اوهم.

انشالله بمنم صبر کافی بده که اینجوری اونو سرخوش میبینم و مدام درحال عشق و حال.

بتونم تحمل کنم و گله نکنم 😔

اوهم. اصلا نمیخوام اتفاقی براشون بیفته ها.مثلا بمیره یاچیزی ولی اینجوری یهو وضعش خوب شده خیلی حرص ...

هان مشو نومید، چون واقف نه‌ای از سر غیب

باشد اندر پرده بازی های پنهان، غم مخور

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••
😔اوهم. انشالله بمنم صبر کافی بده که اینجوری اونو سرخوش میبینم و مدام درحال عشق و حال. بتونم تحمل ...

البته من خیلی اینطوری دیدم

خودم هم...

دقیقا از وقتی میسپری به خدا برعکس توقعت میشه😂😂

ولی مطمئن باش سرسوزنی در حق کسی جفا نمیشه 

2706