2733
2734
عنوان

چقد یسریا تووسایت خطرناکن

| مشاهده متن کامل بحث + 932 بازدید | 50 پست

منم دیدم تاپیکشو 😅

👑باران هم باشی برای کاسه های وارونه کاری نمیشه کرد🤞درلحظه زندگی کن،اما به هیچ لحظه ای دل نبند...🤞من تنهاییم قشنگ تر از این آدماست🤞آرامش یعنی قضاوت دیگران برات مهم نباشه🤞
 سایکوپات یعنی چی 

اختلال شخصیت ضد اجتماعی 

همدردی و دلسوزی ندارن همچیو برای خودشون میخوان ادمای خطرناکی ان

فقط 7 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم دیدم تاپیکشو 😅

برگام ریخت 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
2728
اسی سوال کنکوری بپرسم ازت😥؟

بپرس

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بپرس

من یه بار تو یه تاپیکت بودم بعد گفتی تو دوماه پرستاری اوردم از شانسم همون موقع تعلیقم کردم از شانسم 😅

خواستم پایه تونو بپرسم تو اون دوماه حذفیات چی داشتین و کلا الان تراز معدلم 8600امیدی به پرستاری دارم با میانگین تخصصی 20؟

من یه بار تو یه تاپیکت بودم بعد گفتی تو دوماه پرستاری اوردم از شانسم همون موقع تعلیقم کردم از شانسم ...

من نظام قدیم بودم هیچی یادم نیس من پایم خوب بود مدرسه ای بهتر از نمونه دولتی درس میخوندم تیزهوشان نبود ولی بالاتر از نمونه بود فقط سال کنکور خراب کردم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
ادم یسری بدذاتی هارو اینجا میبینه که با خودش میگه نکنه اطرافیان من هم اینطوری باشن

ذات واقعی آدما رو اینجا بشناس 

نگاه خنده و قربون صدقه اطرافیان و همسایه و فامیل نکن اونا هم مثل اینان 

با دل پاک ات برا سلامتی بچه ام صلوات میفرستی 💚

چی شده ماجرا چی بوده 

الزاما هر نظری محترم نیست، نظر و تفکر داعشی ها و نازی ها محترم نیست، اساسا احترام برای نظر نیست، نظرات یا معتبر هستند یا معتبر نیستند، یا اگر بخواییم مبتلا به نگاه سیاه و سفید نشیم و تقسیم بندی خودی و غیرخودی توی ذهن مون شکل نگیره که نظر خودی معتبر و غیرخودی نامعبتره؛ میگیم هر نظری به درجاتی معتبره. احترام مال صاحب نظره، پس آدما محترمن ولی نظرات الزاما محترم نیستن، نظرات یا معتبرن یا معتبر نیستن، یا درجاتی از اعتبار رو دارن🙌. ممنون میشم برای حاجتم صلوات بفرستین 🙏🏻🩷