2733
2739
عنوان

چقد یسریا تووسایت خطرناکن

| مشاهده متن کامل بحث + 938 بازدید | 50 پست
چه بیکارن

ها بخدا من از ۹۸ اینجام کلا ۴ تا اسم یادم مونده مثلا یکیش تو

بقیه رو کلا نمیشناسم😂

فقط 4 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
ذات واقعی آدما رو اینجا بشناس  نگاه خنده و قربون صدقه اطرافیان و همسایه و فامیل نکن اونا هم مث ...

ندارم وحشتی از شیر و ببر و حمله ی گرگان

از آن گرگی که می پوشد لباس میش می ترسم .

در برابر بی‌مهری آدم‌ها هیچ نمی‌گویم. سکوت و سکوت و سکوت. انگار که لال شده باشم؛ شاید هم کور و کر. دیگر نه انرژی توضیح دادن دارم و نه حتی حوصله‌اش را. می‌دانی؟ دیر دریافتم که مسئول طرز فکر آدم‌ها نیستم. بگذار هر که هرچه خواست بگوید! چه اهمیتی دارد؟ من در لاک خود راحت‌ترم. آن‌جا می‌شود آرام و بی‌دغدغه زندگی کرد!فروغ فرخزاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چی شده ماجرا چی بوده 

نمیدونم منم فقط تاپیکشو دیدم از ماجرا خبر ندارم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
پس چرا کسی برا تاپیکا من نظر نمیده  راهنمایی که میخام  وقتشه قهر کنم دیگه سایت نیام  ...

جنجالی عنوانو نمیزنی😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ی کاربری بود قبلا اینجا خیلی در مورد خودشو همسرش تاپیک میزد، ینفرم شناخته بودتش ازش رشوه میخواست میگ ...

وای شوهر طرف از کجا پیدا کرده بود🤣😅🤣

اگر یک روز از من بپرسندقوی ترین زنان دنیا چه کسانی هستند؟جواب می دهم...زنانی که تنهایی را یاد گرفته اند!
2738
چق یسریا ساده تشریف دارن 

الان منظورت با کی بود

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خودت چی فک میکنی 

خودم ک‌فکر میکنم با خودت بودی 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706