2752
2734
عنوان

دوس ندارم مامانم بمونه خونمون

| مشاهده متن کامل بحث + 2643 بازدید | 62 پست
م ن مشکلی ندارم با شما ک گارد گرفتی بیار پایین گاردو💋🤍  دیگ ریپلاس نکنید خانمم من راجع ...

والله طرف صحبت من از اولم شما نبودی! اما ریپلای کردی، اونم کوبنده!!! 

دقیقا منظور پیام های شما مشخصه و همینطور صحبت‌های من! موضوع بحث هم همینطور... (نکته ی مبهمی وجود نداره ) 

والله طرف صحبت من از اولم شما نبودی! اما ریپلای کردی، اونم کوبنده!!!  دقیقا منظور پیام های شما ...

ریپلای زدم چون این بنده خدا خیلی تنهاست:) 

اینجا میاد یکی ارومش کنه خیلیا نمک میپاشن 

ی دلجویی از شما هیچی کم نمیکنه پیشنهاد میکنم اینکارو بکنید:) 

کل زندگیشون رو هواس بعد از زایمانشون 

اینقدر حساس شده ک نسبت ب ی گل نگا کنید تو تاپیکاشون چقدر ریکشن نشون دادن:) 

خانمم شما صبورین شما قوی و دلاور و شجاعین ولی ته دل کسی ک اینطوری نیست رو نکنید(گیریم ک اونم نیست:)) 

خدایا نمیگم دستمو بگیر عمریست ک گرفته ای رهایم نکن:)🤍

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

ریپلای زدم چون این بنده خدا خیلی تنهاست:)  اینجا میاد یکی ارومش کنه خیلیا نمک میپاشن  ی ...

چرا فقط یک طرفه نگاه میکنی🤔🙄

آیا اون مادری که سالها با وجود تمام مشکلاتی که خودش داشته، با جون و دل از بچه هاش مراقبت کرده.. الان که دردمند و محتاج شده، تنها نیست!!؟؟؟ که برای یک شب موندن خونش، دخترش اینطور دنبال راهی باشه برای بیرون کردنش؟!؟!؟ 

«من هرچی هستم و بودم، فرقی در اصل قضیه نمیکنه »

دلایلی که ایشون آوردن که نمیتونن (یک شب) پذیرای مادرشون باشن : نمیتونم لباس راحت بپوشم😐

نمیتونم براش صبحانه آماده کنم😐

ای باباااا، بی خیال انگار دنیای ما و افکارمون باهم خیلی متفاوته... نمیدونم چند سالته، اما فقط از خدا بخواه هیییچ وقت محتاج فرزند نشی