2752
2734
عنوان

دوس ندارم مامانم بمونه خونمون

| مشاهده متن کامل بحث + 2643 بازدید | 62 پست
عزیزم خیلی خوشبحالت! چون از اول با مامانت نمیساختی الان متاهلی و خونه خودتی. من که مجردم اصلا با م ...

والا ما یکسره دعوا داشتیم فهمید با هسمر الانم اون موقع ها دوست بودم مجبورم کرد ازدواج کنم باهاش تحت فشارم قرار داد موقع نامزدیم پشیمون شدم گفتم مامان زنگ بزن کنسلش کن نمیخوام با این ازدواج کنم گفت نه مردم مسخره ی ما نیستن ! خلاصه بدبخت شدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

می دونم خیلی خسته ای حتی به مرحله از خودت بیزار شدنم رسیدی چون گذروندم با نوزاد کم وزن کولیکی 

حتی حوصله نداشتم با کسی هم کلام بشم گاهی خودم رو نفرین می کردم 

یعنی میگم میفهمم سخته 

اما سعی کن رو این مسأله متمرکز نشی از حالا عذاب کار و صبحانه مامانت رو نداشته باش فکر و خیال ابن کار ها بدتر خود کار آدم رو اذیت می‌کنه 

آیه الکرسی بخون سوره عصر بخون هم حوصله خودت زیاد بشه هم بچه صبور بشه

یعنی یه شب هم تحمل موندن مادرت و پذیرایی ازش رو نداری!!!!! 🙄🙄 ما هم بچه کوچیک داشتیم، شب بیداری دا ...

شما حتی نمیتونی درک کنی توان آدما باهم‌فرق داره و شدت افسردگی و بهم ریختگی روحی و جسمی آدما باهم فرق داره! مثلا‌خانوم هستی اینو میگی از آقایون چه انتظاری داریم درکمون کنن!

چون‌شما هم نوزاد داشتی و اوکی بود دلیل نمیشه همه مثل شما‌ باشن

2731
والا ما یکسره دعوا داشتیم فهمید با هسمر الانم اون موقع ها دوست بودم مجبورم کرد ازدواج کنم باهاش تحت ...

از شوهرت راضی نیستی؟

خونه شوهر هر چی باشه می ارزه به خونه بابا.

من چند بار صدای رابطه مامان بابامو شنیدم😔 الان چند ساله خودارضایی میکنم. انگار اعتیاد پیدا کردم😢

لطفا ریپ نزنید نمیخونم.  من به اسم کاربری دقت نمیکنم  .  عاشق کتاب خوندنم   کتاب هایی که تا الان خوندم: راز هایی درباره مردان ، بیشعوری ، مردان مریخی و زنان ونوسی ، کیمیاگر ، افزایش اعتماد به نفس ، زبان بدن ، مردی به نام اوه ، تاوان بوسه های تو ، زنان زیرک
شما حتی نمیتونی درک کنی توان آدما باهم‌فرق داره و شدت افسردگی و بهم ریختگی روحی و جسمی آدما باهم فرق ...

شما از کجا اینو میدونی که اوکی بودم؟؟؟!!! افسردگی بعد زایمان و اعصاب ضعیف و بی حوصلگی و... ففط خاص شما نیست خانم محترم! 

یک شب پذیرای مادر بودن انقددددر غرولند و شلوغ کاری نداره 🙄

دوست من.شرایط سختیه..خواهرانه و از باب محبت میگم؛ .یکی از دوستان من افسردگی و وسواس داشت.رفت دکتر.دارو گرفت.فقط روزی یک عدد قرص. حتی یه مورد بود فقط کمبود ویتامینB  باعث زودرنجی و وسواس  اش بود..میخوام بگم امروزه دوره ای نیست که با درد بسازی..حتما راهی هست...این مورد  بسیییییار شایع هست  اما تحمل کردنش درست نیست.درمان داره.برید دنبالش عزیزم

شما از کجا اینو میدونی که اوکی بودم؟؟؟!!! افسردگی بعد زایمان و اعصاب ضعیف و بی حوصلگی و... ففط خاص ش ...

از همون جمله ای که گفتید ما هم بچه‌ کوچیک داشتیم ..... متوجه شدم که درکی از تفاوت آدما باهم ندارید و خیلی باقی حرفاتون رو جدی نگرفتم

یعنی یه شب هم تحمل موندن مادرت و پذیرایی ازش رو نداری!!!!! 🙄🙄 ما هم بچه کوچیک داشتیم، شب بیداری دا ...

نه نمیتونه مادرش رو تحمل کنه چون مادرش مبتلا ب سرطانه 

نمیتونه تحمل کنه چون تاپیکاشو بخون 

نمیتونه تحمل کنه چون تا روز اخر بارداریش کنیزی مادرشو نیکردع 

یکم زبونتونو ب خودتون بگیرین از خدا بترسین ک سرتون نیاره این شرایطو...

خدایا نمیگم دستمو بگیر عمریست ک گرفته ای رهایم نکن:)🤍
از همون جمله ای که گفتید ما هم بچه‌ کوچیک داشتیم ..... متوجه شدم که درکی از تفاوت آدما باهم ندارید و ...

دورتون بگردم من اروم باشین اصلا خودتونو ناراحت نکنید جان من:) الان فقط این ادمارو باید ایکنور کنید

نه نمیتونه مادرش رو تحمل کنه چون مادرش مبتلا ب سرطانه  نمیتونه تحمل کنه چون تاپیکاشو بخون  ...

عجب!!! بابا شما دیگه چه موجودات عجیب الخلقه ای هستید؟؟!!!! 

پس همین مادر بیماری که در موردش تز میدی هم وقتی بچش همین وضعیت رو داشته باشه، طبیعیه که حوصله ی بچشو نداشته باشه و از خونه بیرونش کنه🙄😐

خدا به مادر و پدر شما رحم کنه🤦‍♀️

عجب!!! بابا شما دیگه چه موجودات عجیب الخلقه ای هستید؟؟!!!!  پس همین مادر بیماری که در موردش تز ...

بیا نگران خودمون باشیم اول 

زمین گرده خانومم 

تا پاتو نذاشتی تو کفش بقیه تا با سایز کفش اون طرف راه نرفتی 

تا ظرفیت و حوصله یکی دیگرو نسنجیدی قضاوتش نکن 

حتی اگ موضوع مسخره ای ب نظر بیاد:) 

تاکید میکنم حتییی اگ شر ترین مسئله عالم ب نظر بیاد چون خدا شمارو با همون تاب و توان نه تاب و توان خودتون امتحان میکنه:) 

توام افسردگی پس از زایمان داشتی توام بدبختی داشتی افرین گ از پسشون براومدی و حوصلع خانوادتم داشتی 

اما از جایی ب تنگنا میای ک این لحظه رو یادت بمونه حالا یا این دنیا یا اون دنیا وگرنه ب من چ:)

اگ یکم بیشتر فکر کنی میبینی چ هشدار خوبی بود برای اینک بیشتر تو کارمون فکر کنیم برای اینک زبون گوشتی استخوونارو نشکنه:) 

همین وگرنه این خانم گ هیچی 

برو صدتا دیگم مثه این بنده خدا هستن برو ب اونام بگو در حال من توفیقی نداره 

ناراحتم نمیشم 

چون ب من نگفتی..

بیا نگران خودمون باشیم اول  زمین گرده خانومم  تا پاتو نذاشتی تو کفش بقیه تا با سایز کفش ...

بیا بین مادر و پدر و طرز رفتار باهاشون و بقیه آدما فرررق بذاریم

حساب این دو نفر از کل دنیا جدااااست! 

متوجه میشی، یا بازم توضیح میخوای!؟! 

خوب شد این کلمه ی  «قضاوت» رو یاد گرفتید که هرجا حرف حق گفته شد و به نفعتون نبود بیاریدش وسط.. 

خیر خانم، یه حرفایی به وقتش (هرچند به مزاقتون خوش، نیاد) باااید گفته شه که شاااید تلنگری بشه 

بیا بین مادر و پدر و طرز رفتار باهاشون و بقیه آدما فرررق بذاریم حساب این دو نفر از کل دنیا جدااااست ...

م

ن مشکلی ندارم با شما ک گارد گرفتی بیار پایین گاردو💋🤍 

دیگ ریپلاس نکنید خانمم من راجع ب ی چیژ دیگ تا الان ب شما گفتم ولی الان فهمیدم کلا سوتفاهم شده و برداشت اشتباه خودتو داشتی حوصله توضیحم ندارم وگرنه تا شب برات توضیح میدادم ک من منظورم مشکلات استارتر بود نه رفتار استارتر با مادرش....

2706