2733
2739
عنوان

دوس ندارم مامانم بمونه خونمون

| مشاهده متن کامل بحث + 2608 بازدید | 62 پست
م ن مشکلی ندارم با شما ک گارد گرفتی بیار پایین گاردو💋🤍  دیگ ریپلاس نکنید خانمم من راجع ...

والله طرف صحبت من از اولم شما نبودی! اما ریپلای کردی، اونم کوبنده!!! 

دقیقا منظور پیام های شما مشخصه و همینطور صحبت‌های من! موضوع بحث هم همینطور... (نکته ی مبهمی وجود نداره ) 

والله طرف صحبت من از اولم شما نبودی! اما ریپلای کردی، اونم کوبنده!!!  دقیقا منظور پیام های شما ...

ریپلای زدم چون این بنده خدا خیلی تنهاست:) 

اینجا میاد یکی ارومش کنه خیلیا نمک میپاشن 

ی دلجویی از شما هیچی کم نمیکنه پیشنهاد میکنم اینکارو بکنید:) 

کل زندگیشون رو هواس بعد از زایمانشون 

اینقدر حساس شده ک نسبت ب ی گل نگا کنید تو تاپیکاشون چقدر ریکشن نشون دادن:) 

خانمم شما صبورین شما قوی و دلاور و شجاعین ولی ته دل کسی ک اینطوری نیست رو نکنید(گیریم ک اونم نیست:)) 

خدایا نمیگم دستمو بگیر عمریست ک گرفته ای رهایم نکن:)🤍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ریپلای زدم چون این بنده خدا خیلی تنهاست:)  اینجا میاد یکی ارومش کنه خیلیا نمک میپاشن  ی ...

چرا فقط یک طرفه نگاه میکنی🤔🙄

آیا اون مادری که سالها با وجود تمام مشکلاتی که خودش داشته، با جون و دل از بچه هاش مراقبت کرده.. الان که دردمند و محتاج شده، تنها نیست!!؟؟؟ که برای یک شب موندن خونش، دخترش اینطور دنبال راهی باشه برای بیرون کردنش؟!؟!؟ 

«من هرچی هستم و بودم، فرقی در اصل قضیه نمیکنه »

دلایلی که ایشون آوردن که نمیتونن (یک شب) پذیرای مادرشون باشن : نمیتونم لباس راحت بپوشم😐

نمیتونم براش صبحانه آماده کنم😐

ای باباااا، بی خیال انگار دنیای ما و افکارمون باهم خیلی متفاوته... نمیدونم چند سالته، اما فقط از خدا بخواه هیییچ وقت محتاج فرزند نشی