2737
2734
عنوان

دوس ندارم مامانم بمونه خونمون

2568 بازدید | 62 پست

نوزاد بیقرار دارم خیلی گریه میکنه منم دست تنهام خیلی خسته و بی انرژی ام دلم میخواد خونه با لباس خیلی راحت باشم یا حتی بچه شیر دادنی بدون لباس باشم با مامانم اصلا راحت نیستم بچم گریه میکنه مامانم عصبی میشه و مادرم مریضه نمیخوام اون  کار کنه مجبورم با این‌ وضعیتم خودم پذیرایی کنم دل و کمرم درد میکنه و بعد دوماه زایمان بخیه هام باز شده . راستش اخلاقم با مادرم از اول نمیساخت الانم زایمان کردم واقعا بدتر شدم. یه تعارف کردم اومد و فکر کنم شب بخوابه واقعا کشش ندارم خودم صبحانه کیک و شیر میخورم ولی مادرم بخاطر بیماریش رژیم غذایی خاص داره واقعا نمیتونم براش برم تهیه کنم. خواهش میکنم درکم کنید بدون سرزنش کردنم واقعا ترکیدم از هر لحاظ و نیاز به آرامش و راحتی دارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خب تا کی میمونه یجوری دست به سرش کن

خستم از زندگی, از بی پولی, از غصه خوردن, از دلشوره, از بیماری .دلم یه تن سالم میخواد یه لب خندون میخواد یه خونه ی خوشگل و یه زندگی  پر از ارامش میخواد طوریکه از خوشحالی زیاد گریم بگیره و بگم همه مشکلات بلخره تموم شد بلخره سختی ها تموم شدن بلخره منم حق زندگی و خوشحال بودن و ارامش و سلامتی رو درکنار خانوادم دارم.🤸 چیمیشد الان کنار شوهرم تو ماشین نشسته بودم و باهم میگفتیم و میخندیدیم و تو  راه مسافرت میبودیم .🚶🏼‍♀️ خدایا هر وقت تلاش کردم هر وقت ذوق کردم هر وقت خوشحال شدم تهش زد حال زدی بهم حواست باشه ها.
2740

مامانت هم بخاطر تو مونده چون درکت می‌کنه که نیاز داری توااام حق داری خیلی سخته بچه کوچیک ولی اونم تو رو درک می‌کنه با وجود اینکه مریضه اومده پیش تو بهت کمک کنه تو راحت باش لباسی که دوست داری بپوش