2733
2739
عنوان

حس میکنم یه خ*راب خیانتکارم💔بیاید داستانشو بگم😔💔

| مشاهده متن کامل بحث + 1502 بازدید | 48 پست

وقتی یه رابطه رو تموم میکنید نباید بلافاصله رابطه جدید رو ایجاد کنید که قبلی رو فراموش کنید. این میشه یه آسیب روی آسیب قبلبی، دقیقا مثل طلاق که نباید بلافاصله ازدواج کرد و یه زمانی باید بگذره

ببین نمیگم پسره خوبه و بره با اون باشه  خداروشکر هم اسی باهاش کات کرد بحث ۵سال عمره بنظرت پسره ...

اینکه ۵ سال ی رابطه وجود داشته دلیل نمیشه خوب باشه

خیلی دخترا رو دیدم که خودشونو مجبور میکنن با هر بدی پسره بسازن مخصوصا وقتی سنشون کم باشه

نمونش یکی از همکلاسیای راهنماییم که با ی پسر معتاد ارازل دوست بود که پسره با خیلیا همزمان بود و اینا رابطشون ۲ سالی طول کشید که وسطش هی بهم کات میکردن هی دوباره بهم برمیگشتن😑 

و هزارنفر دیگه، و واقعا دوستی خالی ملاک برای شناختن طرف نیست باید بعد ی مدت خانواده ها درجریان قرار بگیرن که توی موقعیت های جدی هم برسی بشه

الان همینکه پسره با حرف عموش راجع به خانواده ی اسی پا پس کشید خودش افتضاحه چون توی این ۵ سال قطعا شرایط خانواده ی اسی رو میدونست و اگاهانه اومد جلو

و جوری رفتار کرده که تاحالا تو عمرش این دخترو ندیده و نمیدونسته اینچیزا رو

با نام و یاد خدا رها میشم از همه چیز فقط برای تو تلاش میکنم فقط برای تو میخوابم و میخورم و رژیم میگیرم و ورزش میکنم و زندگی میکنم برای تو...❤ دلم میخواد بفهمم شمس و جلال الدین محمد چه چیزی فهمیدن که اینطور برات زندگی کردن خدا❤ 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ناراحتش نیستم ولی بعضی وقتا ک این جدیده بهم کم محبتی میکنه یا زمان کمی میزاره یاد قبلیه میوفتم ناراح ...

خب پس دیگه خوبه همه چی

نگران نباش الکی اون قبلیه تنها ویژگیش حرف زدنش بوده که واقعا کافی نیست

مهم عمل کردنه

با نام و یاد خدا رها میشم از همه چیز فقط برای تو تلاش میکنم فقط برای تو میخوابم و میخورم و رژیم میگیرم و ورزش میکنم و زندگی میکنم برای تو...❤ دلم میخواد بفهمم شمس و جلال الدین محمد چه چیزی فهمیدن که اینطور برات زندگی کردن خدا❤ 
اینکه ۵ سال ی رابطه وجود داشته دلیل نمیشه خوب باشه خیلی دخترا رو دیدم که خودشونو مجبور میکنن با هر ...

بله من همه چیزو از اول به پسره و خانوادش گفته بودم😊

2731