2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
سبز،یاسی،کرم

عزیزم بین اینا بنظرت کدومه 

یدونش هست 

عشقم کی بهم پیام میده؟ دلش میخواد رابطمون مث قبل شه یا نه؟

نه از یادم میری، نه یادم میکنی، ولی یادت بخیر یار فراموش کارم💔😔سواله برام شباتو چجوری میگذرونی؟ با حرفای کی آرامش میگیری؟ اصلا الان دست کی تو دستاته بجای من؟ هنوز خاطراتت یادمه😔 مهم نیس، همینکه می‌دونم حالت خوبه برام خیلیه، آخه حال دلت، نیاز احوال دل منه، نتونستم ببخشمت، نه بخاطر کینه ای بودنم💔فقد بخاطر اینکه اون دنیا یه بار دیگه بتونم ببینمت💔کاش یا هیچوقت باهات آشنا نمیشدم، یا هیچوقت عاقبتمون این نمیشد..کاش‌💔M💔
2740
کرمی(

نه😅

نه از یادم میری، نه یادم میکنی، ولی یادت بخیر یار فراموش کارم💔😔سواله برام شباتو چجوری میگذرونی؟ با حرفای کی آرامش میگیری؟ اصلا الان دست کی تو دستاته بجای من؟ هنوز خاطراتت یادمه😔 مهم نیس، همینکه می‌دونم حالت خوبه برام خیلیه، آخه حال دلت، نیاز احوال دل منه، نتونستم ببخشمت، نه بخاطر کینه ای بودنم💔فقد بخاطر اینکه اون دنیا یه بار دیگه بتونم ببینمت💔کاش یا هیچوقت باهات آشنا نمیشدم، یا هیچوقت عاقبتمون این نمیشد..کاش‌💔M💔
سلام گلم وعده نمیدم درحده بله و خیر جواب میدم. حسم خوبه ولی فقط جوابه استارتر رو میدم. استارتر واس ...

عسل دوس داره باهام رفیق تر بشه آیا؟ 

دوست داره ن ناراحت نمیشه

عزیزم بین اینا بنظرت کدومه  یدونش هست  عشقم کی بهم پیام میده؟ دلش میخواد رابطمون مث قبل ...

گلم رنگه لباس ربطی ب حس شیشم نداره

سبز

باز میشه غرق شد با اینکه آبی نیست تو رنگ چشم تو پوستت سبزه مثل گل موهات سیاهی شب مست شرابی لبات فقط سیگار میکشم رو این بوم نقاشی:)
تو همین هفته، آره دلش میخاد

بچم پسره یا دختر بچه دومم چی ممنون میشم بگی

فقط 18 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.  میشه برا سلامت دنیا اومدن نینی توراهیم دعا کنید😔
عسل دوس داره باهام رفیق تر بشه آیا؟  دوست داره ن ناراحت نمیشه

آره دوس داره

ولی حسه تو بیشتر از یه رفیقه.

باز میشه غرق شد با اینکه آبی نیست تو رنگ چشم تو پوستت سبزه مثل گل موهات سیاهی شب مست شرابی لبات فقط سیگار میکشم رو این بوم نقاشی:)
2706