2733
2739

یه چند روزی بود پریود بودم و موقع دفع سوزش داشتم توجه نکردم نگو همون موقع هم خون میومده و من فکر میکردم خون پریوده ....

امروز دیدم خون از مقعدمه😭😭😭😭

امروز                                                                     گفتی خدایا شکرت رفیق ؟ :)

😳😳😳

فقط 18 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.بعضی وقت ها باید ناراحت شوی. باید دست از سنگ بودن برداری. نشان بده که برایت مهم است که تو هم ناراحت میشوی از رفتار هایشان از حرف هایشان از قضاوت های ناحقشان عمری از احساساتت گفتی و خندیدند دروغ میگفتند در حالی که تو حقیقت را میدانستی بگذار بفهمند ساده نیستی نگذار مهربانیت دیگران را بد عادت کندتا هرطور دلشان خواست با تو رفتار کنندمهربان باش ولی ساده نه !ببخش اما فراموش نه !به خودت حق بده گاهی ناراحت شوی تو قبل از آنکه هرچیزی باشی انسانی...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بیرون زدگی هم داشتم رفتم دکتر تابستون پارسال دکتر گف درد نداری عمل نکن لیزرم نکن

کاش گوش نمیکردم

امروز                                                                     گفتی خدایا شکرت رفیق ؟ :)
2740
من میتونم کمکت کنم خیلی اطلاعاتم بالاست درین مورد  هرچی خاستی ازم بپرس

فقط بگو چیکار کنمممم 

نکنه سرطان باشه

بیرون زدگی هم داشتم رفتم دکتر تابستون پارسال دکتر گف درد نداری عمل نکن لیزرم نکن کاش گوش نمیکردم

سوپ جو بخور هر ازگاهی. واینکه نوره بمالی خیلی تاثیر داره‌ .قشنگ از بین میبرتش

برو دکتر گوارش 

میشه اگه امضامو خوندی یه آیت الکرسی برای حل مشکلم بخونی یا حتی فقط یه صلوات 🥺💔  بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد دعا کبوتر عشق است بال و پر دارد بخوان دعای فرج را و عافیت بطلب که روز گار بسی فتنه زیر سر دارد بخوان دعای فرج را و نا امید مباش بهشت پاک اجابت هزار در دارد اللهم عجل لولیک الفرج ❤️        
فقط بگو چیکار کنمممم  نکنه سرطان باشه

تلگرام داری ؟یا همینجا درخاست دوستی بده درحدی هستم که بتونم حتی ویزیت کنم 

تونمیدونی‌کجایی!بهش‌فک‌نکن‌چون‌قرار‌نیس‌بفهمیم 
سوپ جو بخور هر ازگاهی. واینکه نوره بمالی خیلی تاثیر داره‌ .قشنگ از بین میبرتش

روش بزنم؟

چقد بمونه

2706