2777
2789

یه چند روزی بود پریود بودم و موقع دفع سوزش داشتم توجه نکردم نگو همون موقع هم خون میومده و من فکر میکردم خون پریوده ....

امروز دیدم خون از مقعدمه😭😭😭😭

امروز                                                                     گفتی خدایا شکرت رفیق ؟ :)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بیرون زدگی هم داشتم رفتم دکتر تابستون پارسال دکتر گف درد نداری عمل نکن لیزرم نکن

کاش گوش نمیکردم

امروز                                                                     گفتی خدایا شکرت رفیق ؟ :)
من میتونم کمکت کنم خیلی اطلاعاتم بالاست درین مورد  هرچی خاستی ازم بپرس

فقط بگو چیکار کنمممم 

نکنه سرطان باشه

بیرون زدگی هم داشتم رفتم دکتر تابستون پارسال دکتر گف درد نداری عمل نکن لیزرم نکن کاش گوش نمیکردم

سوپ جو بخور هر ازگاهی. واینکه نوره بمالی خیلی تاثیر داره‌ .قشنگ از بین میبرتش

برو دکتر گوارش 

میشه اگه امضامو خوندی یه آیت الکرسی برای حل مشکلم بخونی یا حتی فقط یه صلوات 🥺💔  بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد دعا کبوتر عشق است بال و پر دارد بخوان دعای فرج را و عافیت بطلب که روز گار بسی فتنه زیر سر دارد بخوان دعای فرج را و نا امید مباش بهشت پاک اجابت هزار در دارد اللهم عجل لولیک الفرج ❤️        
فقط بگو چیکار کنمممم  نکنه سرطان باشه

تلگرام داری ؟یا همینجا درخاست دوستی بده درحدی هستم که بتونم حتی ویزیت کنم 

تونمیدونی‌کجایی!بهش‌فک‌نکن‌چون‌قرار‌نیس‌بفهمیم 
سوپ جو بخور هر ازگاهی. واینکه نوره بمالی خیلی تاثیر داره‌ .قشنگ از بین میبرتش

روش بزنم؟

چقد بمونه

2801