2752
2734
عنوان

موقع دفع از مقعدم خوووون چکید😭😭😭😐😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 428 بازدید | 27 پست
فقط بگو چیکار کنمممم  نکنه سرطان باشه

نه عزیزم سرطان چیه ی چیز طبیعیه که برای خانم ها اتفاق می افته میری دکتر اصلا هم ترس نداره 

به حالت سجده میخوابی یه دستگاه مثل دستگاه معاینه میزاره توی مقعدت یکم باز میکنه با انگشت نگاه میکنه هموروئید یا شقاق دارو میده خوب میشی تمام شد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه عزیزم سرطان چیه ی چیز طبیعیه که برای خانم ها اتفاق می افته میری دکتر اصلا هم ترس نداره  به ...

دکتر گوارش برم اینکارو میکنه؟

امروز                                                                     گفتی خدایا شکرت رفیق ؟ :)
بلهههههه

عزیزم شما بواسیر گرفتید. هموروئید یا شقاق هم بهش میگن.  کاملا درکتون میکنم که تا چه حد دردناک هست. ولی تا یبوست برطرف نشده، بواسیر و دردها و عوارضش رو دارید. حتی اگر جراحی هم کنید مجدد بواسیر  درمیاد.

عزیزم شما بواسیر گرفتید. هموروئید یا شقاق هم بهش میگن.  کاملا درکتون میکنم که تا چه حد دردناک ه ...

چیکار کنم پس 

امروز                                                                     گفتی خدایا شکرت رفیق ؟ :)
چیکار کنم پس 

من از ده سالگی تا بیست و پنج سالگی درگیر این بیماری بودم. واقعا میفهمم چقدر دارید اذیت میشید و چه کابوسی هست این بیماری. عزیزم نمی دونم چند سال هست درگیر این بیماری هستی، ان شاالله که زودتر خوب بشید.  عوارض بسیار زیادی داره که بهترینش بواسیر هست. من حدس میزنم که تغذیه شما مناسب نیست، و به اصطلاح بد غذا هستید، درسته؟

من از ده سالگی تا بیست و پنج سالگی درگیر این بیماری بودم. واقعا میفهمم چقدر دارید اذیت میشید و چه کا ...

ن یمدت تو نوجوونی رژیم گرفتم آب نمیخوردم ازون موقع یبوست گرفتم

یبارم اشتباهی مریض شدم دکتر فکر کرد من اسهالم هستم 

یه قرص داد یهفته دفع نداشتم 

داشتم میمردم آخر 

ن یمدت تو نوجوونی رژیم گرفتم آب نمیخوردم ازون موقع یبوست گرفتم یبارم اشتباهی مریض شدم دکتر فکر کرد ...

عزیزم از همون رژیم شروع شده. متاسفانه منم به خاطر بدغذایی  دچار یبوست شدم. نمی دونم چند سالت هست. لطفا پیگیر بیماریت باش. تا یبوست درمان نشه بواسیر روز به روز بدتر میشه بعد از مدتی دچار خارش های وحشتناکی در ناحیه مقعد میشی. بعد از اون معذرت میخوام مرتب گاز روده ازت خارج میشه. حتی باعث کدر شدن پوستت هم میشه. اینطور بگم یبوست مادر تمام بیماری هاست. 

اول از همه برو دکتر. متخصص گوارش. خیلی خوبه. بهت رژیم غذایی پر فیبر میده. 

خیلی سالاد بخور. سبزی و میوه تازه خیلی خیلی زیاد. 

تنقلات رو کامل قطع کن. پیاده روی و ورزش رو روزانه و مرتب داشته باش. عزیزم تا میتونی از تنش و استرس دور باش.

نمی دونم چند سالت هست، ولی یبوست تمام زیبایت رو میگیره. 

لطفا دقت کن و به حرفام گوش کن. همین فردا برو متخصص گوارش. با وسواس داروها و رژیم هایی که میده رو انجام بده. ان شاالله یبوست که خوب شد. برای بواسیر اقدام کنید .بواسیر بهترین درمانش جراحی هست. البته نه با لیزر. دیدم کسایی که با لیزر جراحی میکنن برمی گرده.

ان شاالله سلامت باشید. ولی بقیه عوارض بعد از برطرف شدن یبوست کامل از بین میره. بواسیر هم که بعد از جراحی دیگه برنمی گرده.